+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Spalovny Odpadu

Klíčová slova: spalovny odpadu, spalovny, ekologické spalovny, ná

E-mail: info@spalovnyodpadu.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?ervence 2012

Popis: Poskytujeme informace o výhodách spalování odpadu.V ČR se plně provozují tři spalovny odpadu - Praha – Malešice, Brno a v Liberci.Jejich zařízení je přizpůsobeno na ekologické využití odpadu – EVO. Je prokázáno, že i zatím tyto tři spalovny dokáží zlikvidovat zhruba půl miliónu tun komunálního odpadu, který by jinak skončil na skládkách. V poslední době jsou podporovány i další projekty na výstavbu spaloven.

Web: www.spalovnyodpadu.cz/

Další související informace

Spodní prádlo

spodní, prádlo, plavky, oblečení, podprsenky, trič – Značkové spodní prádlo, podprsenky, oblečení a plavky pro ženy které se chtějí líbit. Módní trendy a nejnovější kolekce z oblasti dámského a pánského značkového oblečení. Spodní prádlo a podprsenky...

Potahy na sedací soupravy

Potahy na sedací soupravy, přehozy na sedačky – Potahy na sedací soupravy, přehozy, potahové látky na křesla, přehozy na sedací soupravy. Přehozy a potahy na sedací soupravy jednoduchý prostředek k vylepšení vaší stávající soupravy bez nutnosti kupovat si novou. Přehozy a potahy na sedací soupravy představují alternativu ke klasickým potahům, jejichž výměnu je nutné svěřit do rukou čalouníků.

Smuteční květiny Praha

Smuteční květiny Praha, smuteční kytice Praha – Smuteční květiny Praha: smuteční věnce, smuteční vazba, smuteční květiny. Smuteční věnce, smuteční vazba i smuteční květiny tvoříme z řezaných a umělých květin. Všechny květiny, věnce a vazby týkající se smutečních událostí můžeme opatřit stuhou s nápisem, pokud jsou smuteční květiny a smuteční věnce objednány s předstihem.

Načítání trvalo 0.0660 sekund.