+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Spoření na důchod

Klíčová slova: penze, dobrovolné spoření, penzijní připojištění

E-mail: anawe@anawe.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervence 2012

Popis: Duchody-Penze.cz je internetový časopis věnovaný důchodům a penzím. Na stránkách naleznete podklady potřebné pro Vaše rozhodnutí při výběru penzijního připojištění, důchodové reformy nebo důchodovému systému či dobrovolné spoření. Pochlubte se nám s Vašimi zkušenostmi anebo jen diskutujte s dalšími návštěvníky.

Web: duchody-penze.cz

Další související informace

ZFP akademie Milan Pokorný

ZFP akademie, stavební spoření, penzijní připojišt – ZFP akademie Ing. Milan Pokorný patří mezi strukturální regionální kanceláře ZFP akademie Brno. ZFP akademie zajišťuje penzijní připojištění, hypotéky, stavební spoření, životní pojištění ad.

Penzijní připojištění

penzijní připojištění, pojištění, spoření, důchod – Na webu najdete podrobné informace o penzijním připojištění. Jeho výhody, jako je státní podpora, daňová úleva, dobrovolný příspěvek zaměstnavatele a další. Dále vám můžeme nabídnout osobní či telefonickou konzultaci, kde vám poradíme, jaký penzijní fond zvolit. Nabízíme také možnost uzavření smlouvy. To vše z pohodlí vašeho domova.

Pojištění a spoření

Pojistné a státní podpora, Penzijní připojištění – Stavební spoření představuje důležitý nástroj, jak v životě zhodnotit své finanční prostředky a také zároveň získat jeden z nejdostupnějších úvěrů, který můžete využít na bytové potřeby. V současné době na trhu působí pět spořitelen, které poskytují stavební spoření. Stavební spoření se skládá ze spoření po dobu šesti let a následného čerpání nároku na úvěr.

Načítání trvalo 3.0609 sekund.