+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

stalkr

Klíčová slova: cenzura svoboda soukromí stalking internet

E-mail: kaja47@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ledna 2009

Popis: Stalkr je webový rozcestník po článcích o cenzuře internetu, o svobodě, soukromí, stalkingu, možnostech získávání citlivých informací, porušování práv, bezpečnosti na internetu, autorkých právech, pirátství a .

Web: stalkr.k47.cz/

Další související informace

Havarijní pojištění a jeho výpočet

Výpočet havarijního pojištění, pojištění vozidla, – Výpočet havarijního pojištění lze provézt pomocí kalkulačky, kterou najdete na mnohých webových stránkách zabývajících se havarijním pojištěním. Havarijní pojištění patří do skupiny pojistných produktů zahrnujících ochranu případných rizik, která mohou nastat během provozování motorového vozidla. Jedná se o doplňkové pojištění vozidla.

Penzion U Hrádku ve Znojmě

Penzion U Hrádku ,ubytování ve Znojmě – Komfortně zařízený penzion s restaurací, situovaný v samotném centru Národního parku Podyjí , nedaleko Vranovské přehrady a města Znojmo.Nadstandardně zařízené pokoje s výhledem do Národního parku Podyjí nebo pečlivě udržované zahrady, jsou vybaveny pohodlnou manželskou postelí , vlastním sociálním zázemím s fénem,trezorem,televizí,dobře vybaveným minibarem a bezdrátovým připojením k internetu ( WiFi ) .A nemáte-li sebou Váš notebook můžete využít možnosti připojení k internetu náš volně přístupný počítač v restauraci.Penzion mimo jiné splňuje přísná kritéria několika certifikací ,které Vám zaručí řadu nadstandardních služeb.

Sys-data.com s.r.o připoj

internet levný rychlý bez omezení – Poskytujeme připojení k internetu a telefonní služby v rámci celé ČR. Budujeme datové sítě po celém světě. Máme již 15 let zkušeností v oboru.Rychlosti přípojek do internetu jsou až 1200 Mbs,od 107Kč.

Načítání trvalo 0.0693 sekund.