+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

stalkr

Klíčová slova: cenzura svoboda soukromí stalking internet

E-mail: kaja47@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ledna 2009

Popis: Stalkr je webový rozcestník po článcích o cenzuře internetu, o svobodě, soukromí, stalkingu, možnostech získávání citlivých informací, porušování práv, bezpečnosti na internetu, autorkých právech, pirátství a .

Web: stalkr.k47.cz/

Další související informace

Web Katalog

katalog web internet stránky – Katalog internetových stránek .

Hotel U Raušů ve Velké Býteši

Hotel U Raušů,ubytování ve Velké – Nově zrekonstruovaný objekt s tradicí od r.1931 se nachází na Vysočině v blízkosti dálnice D1 (exit 162, Velká Bíteš) na náměstí s dostatkem parkovacích míst. Hotel poskytuje ubytování v nově vybudovaných jedno, dvou a třílůžkových pokojích s kompletním sociálním vybavením, WC, sprchový kout nebo vířivá vana. Do standardního vybavení pokoje patří televizor Dále hotel nabízí dva apartmány s manželskými postelemi, vířivou vanou, mini barem a rotopedem.Restaurace nabízí bohatý výběr jídel od klasické staročeské hotovkové kuchyně v lidové restauraci až po vlastní a mezinárodní speciality v Gril restauraci.

Penzion Nevcehle v Urbanově

Penzion Nevcehle,ubytování v – Pension se nachází na okraji obce Nevcehle, která je 7 km od města Telč. U objektu je uzavřený a zatravněný dvůr s malým bazénem, dětským koutkem a pergolou s krbem. Pro hosty je k dispozici společenská místnost a tři pokoje.Na každém pokoji je malý KK na přípravu snídaní, k dispozici je mikrovlnná trouba, v pergole je možnost připravovat pokrmy na lávovém grilu v nedaleké Telči je několik restaurací s dobrou českou kuchyní.Pěkná a čistá příroda Vysočiny láká k projížďkám na koních i na na kolech po vyznačených trasách, v nejbližším okolí jsou lesy plné hub a rybníky s čistou vodou na koupání.

Načítání trvalo 0.0536 sekund.