+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

stalkr

Klíčová slova: cenzura svoboda soukromí stalking internet

E-mail: kaja47@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ledna 2009

Popis: Stalkr je webový rozcestník po článcích o cenzuře internetu, o svobodě, soukromí, stalkingu, možnostech získávání citlivých informací, porušování práv, bezpečnosti na internetu, autorkých právech, pirátství a .

Web: stalkr.k47.cz/

Další související informace

Tiskárna Brno, Praha - SR

Tiskárna Brno, Praha, tiskoviny, vizitky, letáky, – SRP s.r.o., to je tiskárna v Brně a v Praze nabízející kvalitní tisk a výrobu tiskovin. Tiskneme billboardy, megaboardy, vizitky, letáky, samolepky, autoplachty a další tiskoviny pro Brno a Prahu. Tiskárna Brno, Praha - SRP s.r.o.

Penzion Nevcehle v Urbanově

Penzion Nevcehle,ubytování v – Pension se nachází na okraji obce Nevcehle, která je 7 km od města Telč. U objektu je uzavřený a zatravněný dvůr s malým bazénem, dětským koutkem a pergolou s krbem. Pro hosty je k dispozici společenská místnost a tři pokoje.Na každém pokoji je malý KK na přípravu snídaní, k dispozici je mikrovlnná trouba, v pergole je možnost připravovat pokrmy na lávovém grilu v nedaleké Telči je několik restaurací s dobrou českou kuchyní.Pěkná a čistá příroda Vysočiny láká k projížďkám na koních i na na kolech po vyznačených trasách, v nejbližším okolí jsou lesy plné hub a rybníky s čistou vodou na koupání.

Websi Internet

internet tábor připojení bezdrátové wifi táborsko – Připojení k internetu Tábor. Kvalitní internetové připojení pro náročné uživatele. Nabízíme také IPTV (internetová televize), VIP stahování ze serverů ulož.to přes naší síť zdarma. Dostupnost po celém Táboře.

Načítání trvalo 0.0804 sekund.