+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Státní maturita z AJ

Klíčová slova: státní maturita, anglický jazyk, angličtina

E-mail: info@statnimaturita-anglictina.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ??jna 2012

Popis: Portál pro středoškoláky maturanty maturující z anglického jazyka - zadání ústní zkoušky, témata, okruhy, zadání testů, zadání písemných prací, rady, tipy a triky, návody. Vše, co potřebujete k úspěšnému složení maturity z angličtiny.

Web: www.statnimaturita-anglictina.cz

Další související informace

LG Optimus 3D

lg optimus 3d, mobil, telefon – LG Optimus 3D je první telefon z řady 3D mobilů. Tento 3D mobil umožňuje na svém displeji zobrazit 3D fotografie a videa. Mobilní telefon LG Optimus 3D přináší nové zážitky do oblasti mobilů. Na stránkách lgoptimus3d.cz naleznete zkušenosti ostatních majitelů tohoto mobilu.

Najlacne.sk

zľavy v obchodoch,super zľavy,letáky hypermarketov – Doporučujeme najlacnejšie nákupy v tvojom meste-nakúp a vyhraj. Cieľom nášho projektu je v jednotlivých mestách v obchodoch, firmách, službách... vyhľadávať akcie, zľavy, alebo najnižšie ceny na konkrétne výrobky a služby... a tieto ukazovať širokej verejnosti na celom slovensku.

Anglický jazyk pre samouk

angličtina, anglický jazyk, slovník, program – Multimediálne programy, literatúra a slovníky na výučbu anglického jazyka pre samoukov. Angličtinu sa môžete naučiť aj v pohodlí svojho domova využitím veľmi kvalitne spracovaných učebných materiálov.

Načítání trvalo 0.0581 sekund.