+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavební spoření 2012

Klíčová slova: stavební spoření 2012

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervna 2012

Popis: Stavební spoření se v roce 2012 nevyhnulo, podobně jako jiné oblasti finančního světa, jistým zněmám, které mění jeho podmínky. Jaké jsou tyto změny a jakým způsobem mění od roku 2012 podmínky stavebního spoření se dozvíte na tomto místě.

Web: stavebni-sporeni-2012.wz.cz/

Další související informace

Stavebik, s.r.o.

stavební firma, půdní nástavby, výstavba, – Stavební firma Stavebik, s.r.o. Naší hlavní činností je inženýrská dozorová činnost a provádění staveb, a to jak nových, tak realizace rozsáhlých rekonstrukcí a nástaveb stávajících objektů. Dále provádíme rekonstrukce fasád a střech, stavební úpravy interiérů, stavby a rekonstrukce bytových domů, občanských staveb a v neposlední řadě i rodinných domků.

Modrá pyramida

stavební spoření, stavební spořitelna, spoření – Stavební spořitelna Modrá pyramida, banka specializující se na financování bydlení. Nabízí výhodný způsob spoření, podporovaný státem a zvýhodněné spoření pro mladé do 21 let. Poskytuje úvěry na bydlení a bezplatné úvěrové poradenství. Pobočky po celé ČR

Spoření s Liškou

stavební spoření s liškou, stavební spoření Liška – Stavební spoření od Lišky je tak jedním z nejvýhodnějších a nejbezpečnějších finančních produktů. Jednou z výhod stavebního spoření s Liškou je bezesporu fakt, že stavební spoření s Liškou spadá do kategorie spořicích účtů se státní podporou.

Načítání trvalo 0.0580 sekund.