+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavebnice z lega

Klíčová slova: Lego, stavebnice LEGO, Lego kostky, Legoland, leg

E-mail: info@legostavebnice.eu

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervna 2012

Popis: Na počátku Lego stavebnice byl jen dobrý nápad a malá nenápadná kostička z plastu. Hranatá kostička s válcovitými výstupky pro uchycení dalších – vytvořila podmínky pro postupné seskupování kostiček, které umožnilo sestavování nejrůznějších objektů zajímavou a neobvyklou formou

Web: www.legostavebnice.eu/

Další související informace

Hračky pro kluky

hračky pro kluky, lego, vojáčci – Nejoblíbenější hračky pro kluky. Autodráha, auta, RC auta. Rukodělné hračky pro kluky. Lego, vojáčci a zbraně. Nejoblíbenější hračky pro kluky. Autodráha, auta, RC auta. Rukodělné hračky pro kluky. Lego, vojáčci a zbraně. Nejoblíbenější hračky pro kluky. Autodráha, auta, RC auta. Rukodělné hračky pro kluky. Lego, vojáčci a zbraně.

Hračky pro radost

hračka, hračky, lego, cheva, mattel, stavebnice – Jsme internetový obchod nabízející široký sortiment hraček, her a školních potřeb pro kluky i holky. V naší nabídce nechybí ani hračky velkých značek: LEGO, Mattel atd. Jistě zaujmeme každého, kdo rád dělá radost menším i větším dětem.

Tojetoy.cz

Lego, Meccano, Barbie, Mic-o-mic, Fisher-Price – TojeToy.cz nabízí: velký výběr stavebnic Lego, zajímavé výukové stavebnice Meccano pro děti každého věku, vynikající stavebnice pod německou značkou Mic-o-mic, panenky Barbie, a hračky pro nejmenší Fisher-Price.

Načítání trvalo 0.0615 sekund.