+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavebnice z lega

Klíčová slova: Lego, stavebnice LEGO, Lego kostky, Legoland, leg

E-mail: info@legostavebnice.eu

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervna 2012

Popis: Na počátku Lego stavebnice byl jen dobrý nápad a malá nenápadná kostička z plastu. Hranatá kostička s válcovitými výstupky pro uchycení dalších – vytvořila podmínky pro postupné seskupování kostiček, které umožnilo sestavování nejrůznějších objektů zajímavou a neobvyklou formou

Web: www.legostavebnice.eu/

Další související informace

Stavebnice-hračky, Lego

Lego, Duplo, Bionicle, Creator, stavebnice Lego – Internetový prodej hraček a stavebnic značek Lego, Playmobil, Mattel, Fisher Price, Eichhorn. Veškeré zboží nabízíme za nejnižší možné ceny. Díky online propojení s dodavateli vidíte, zda je zboží skladem. Většina objednávek expedována druhý den. Ceny poštovného již od 0 Kč! Zásilky zasíláme prostřednictvím České pošty nebo PPL.

Hračky Kong - Lego

lego, lego duplo, lego starwars, lego – Hracky-kong.sk – internetový obchod s produkty lego. Lego Duplo, Lego Starwars a další produkty Lego přehledně na jednom místě. Najdete zde všechny vaše oblíbené stavebnice Lego. Udělejte radost sobě a svým dětem.

Lego stavebnice

Lego, lego stavebnice, svět Heroica, Lego stavebni – Není už téměř nikoho, kdo by neznal tak známou stavebnici, jakou beze sporu Lego je. Dnes není dítěte, které by si nevyzkoušelo skládat různé věci z kostiček lega. Dalo by se i říct, že lego je jedno z nejúspěšnějších stavebnic na světě. Lego se poprvé objevilo v roce 1949. Má tedy velice dlouhou tradici. Mnoho lidí ale neví, že lego je dánským výrobkem již od začátku jeho výroby.

Načítání trvalo 4.1082 sekund.