+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

stáže v Portugalsku

Klíčová slova: Portugalsko, stáž, koncipient, Lisabon, Porto,

E-mail: info@praktikum-portugal.com

Datum vloľení do katalogu: 28. kv?tna 2012

Popis: Prostřednictvím našich velmi dobrých kontaktů na mnoha firmách a institucích v Portugalsku bychom vám umožní dělat stáž v Portugalsku a získat cenné zkušenosti. Dostanete ponoří do jiného jazyka a kultury, poznat nové lidi a nové přátele, rozšířit své profesní a sociální kompetence a samozřejmě vychutnat slunečné počasí Portugalsko.

Web: www.internship-portugal.com

Další související informace

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Účesy

účesy, vlasy – Informačný portál o účesoch. Zaujímavé strihy pre krátke, polodlhé a dlhé vlasy. Účesy vhodné pre spoločenské podujatia, svadby a ďalšie informácie.Tipy a návody na starostlivosť o vlasy. Fotogalérie účesov na rôzne príležitosti

Načítání trvalo 3.0167 sekund.