+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

stáže v Portugalsku

Klíčová slova: Portugalsko, stáž, koncipient, Lisabon, Porto,

E-mail: info@praktikum-portugal.com

Datum vloľení do katalogu: 28. kv?tna 2012

Popis: Prostřednictvím našich velmi dobrých kontaktů na mnoha firmách a institucích v Portugalsku bychom vám umožní dělat stáž v Portugalsku a získat cenné zkušenosti. Dostanete ponoří do jiného jazyka a kultury, poznat nové lidi a nové přátele, rozšířit své profesní a sociální kompetence a samozřejmě vychutnat slunečné počasí Portugalsko.

Web: www.internship-portugal.com

Další související informace

Levné letenky Lisabon

letenky, letenka, Lisabon, Praha, ubytování – Lisabon je hlavním městem Protugalska a je také největším městem této západní evropské země. Lisabon je také nejzápadnějším hlavním městem, které můžete v Evropě najít. Samotný Lisabon je velice zajímavé město, kde můžete najít celou řadu zajímavých historických památek, ale i moderních staveb. Lisabon navíc leží u moře, a tak se zde můžete koupat v moři nebo opalovat na pláži. Tak tedy neváhejte, kupte si u nás letenky do Lisabonu a leťte na krásnou dovolenou.

Zájezdy do Portugalska

Portugalsko, dovolená v Portugalsku – Pokud hledáte informace o dovolené v překrásném Portugalsku, otevřete si naše webové stránky, kde se dovíte například to, kolik dnes stojí letenka, které ubytovací zařízení je nejlevnější i to, které významné památky byste měli navštívit.

Načítání trvalo 0.0593 sekund.