+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stránky nejen o Tarotu

Klíčová slova: Tarot, výklad karet, Lenormand, věštění

Datum vloľení do katalogu: 24. ?ervence 2009

Popis: Informace o vykládání karet, Tarotu, Lenormandu, cikánských a jiných kartách. Významy karet, způsoby výkladu a minikurs. Výklady on-line a e-mailem, Poradna pro karetní výklady a diskuzní fórum, galerie, články.

Web: www.spimajim.nazory.eu/

Další související informace

Arcana-V - Astro, Tarot

Tarot, Magie, Výklad karet, Horoskop, Numerologie – Tarot, magie, výklad karet, Řešení zdravotních a životních situací, chaldejská numerologie, kabala, astrologie, Horoskop zdarma, On-line výklad zdarma, věštírna, tajemno, filozofie, Tajemství přírodní medicíny, zdraví, zdravá výživa, léčení nemocí a chorob, hubnutí, diety, energie

Spiritual.cz

Výklad karet, tarot, život, duchovno – Spirituální stránky Marcely Ševčíkové zabývající se nejen výkladem karet. Pomoc se životem, když si nevíte rady. Duchovní příčiny nemocí, magie bylinek, práce s energií, tarot a cikánské karty. Možný výklad karet přes Vzkazy.

Výklad karet

výklad karet, osho zen tarot, věštění, poradenství – Výklad karet osobně v Praze nebo přes internet, pomůžu Vám nahlédnout pod pokličku Vašich starostí a rozhodnout se v závažných životních situacích. Pomocí karet Osho Zen Tarot se spolu vydáme na cestu do Vašeho podvědomí, kde můžete nalézt odpovědi na Vaše otázky, na něž v běžném životě odpovědi nedostanete. Výklad z karet lze uskutečnit na jakékoliv téma: jak se Vám vede v životě, na partnerské vztahy, problémy v zaměstnání, problémy s penězi, zdravotní problémy a další.

Načítání trvalo 0.0673 sekund.