+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stránky nejen o Tarotu

Klíčová slova: Tarot, výklad karet, Lenormand, věštění

Datum vloľení do katalogu: 24. ?ervence 2009

Popis: Informace o vykládání karet, Tarotu, Lenormandu, cikánských a jiných kartách. Významy karet, způsoby výkladu a minikurs. Výklady on-line a e-mailem, Poradna pro karetní výklady a diskuzní fórum, galerie, články.

Web: www.spimajim.nazory.eu/

Další související informace

Výklad karet

výklad karet, kartářka, věštírna, vyložit karty – Na těchto stránkách Vám nabízím výklad TAROTOVÝCH karet, mariášových karet, cikánských karet, které si můžete nechat vyložit písemně, telefonicky, i osobně. K výkladu karet nejčastěji používám mariášové karty, tarot a cikánské karty a další. Tyto karty po určitém čase střídám, protože ze zkušenosti vím, že i karty potřebují odpočinek. Pokud jste se skutečně rozhodli svůj problém řešit, pak Vám ráda pomohu. Důležité je uvědomit si, že hlavní rozhodnutí stejně zůstává na Vás. Vy jste ti, kteří o svém životě rozhodují a já jsem pouze ta, která vám může pomoci, či vás nasměrovat na Vaší životní křižovatce. Konečné rozhodnutí ale máte v rukách Vy.

Výklad karet

výklad karet, výklad budoucnosti, výklad vztahů – „Nevíte si rady se současnou situací, jak v pracovním, tak osobním životě? Pomůžu Vám“ Nabízím touto formou velmi kvalitní výklad karet. Je zhotoven psanou formou. Nemusíte nikam docházet, nikde složitě čekat a problém je řešen ihned Výklad kombinuji ze všech hledisek, začleňuji souvislosti. To znamená, že dovedu odhalit i zdravotní problémy, dokážu je vyhodnotit v kombinaci s psychikou, událostmi v životě a nabídnu přesné řešení. Nikdy si nezahrávám s vážností stavu a pokud je nutný odborný lékař, vždy zcela otevřeně vše uvedu. K výkladu používám tarotové karty v kombinaci s kyvadélkem. Převážně je vytvářím v noci, když je opravdu velký klid.

Výklad karet zdarma

výklad karet, karty, výklad, tarot, online, zdarma – Výklad karet online je zdarma! Vyzkoušejte výklad tarotových karet a hledejte vlastní výklad pro Váš problém. Výklad karet pro každého. Osud je ve Vašich rukách. S naším bezplatným výkladem karet online si můžete vyložit karty kolikrát jen chcete. Léta zkušeností práce s kartami učinila náš web jedním z nejlepších karetních výkladů na webu. Soustřeďte se na jednu otázku nebo oblast vašeho života a zahajte výklad karet. Osud je ve Vašich rukách.

Načítání trvalo 0.0584 sekund.