+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Student podnikatel

Klíčová slova: podnikání, studium, finance, praxe

E-mail: info@typtrade.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. prosince 2011

Popis: Web věnující se podnikání při studiu. V současné době roste počet podnikajících studentů. Důvodem je možnost získání praxe a výdělku, zároveň studentům v začátcích pomáhá výhodnější podmínky, které jim umožní naše legislativa. Dozvíte se veškeré informace o podnikání při studiu a jegho průběhu, možnostech a výsledcích.

Web: typtrade.cz

Další související informace

Podnikavec.cz

podnikání, podnikavec, podniky, členění – Teoretické informace o podnicích dle českého právního řádu. Členění podniků dle nejrůznějších kritérií.Teoretické informace o podnicích dle českého právního řádu. Členění podniků dle nejrůznějších kritérií.

Konsekutivní tlumočení

konsekutivní tlumočení, simultánní tlumočení – Samozřejmě, že konsekutivní tlumočení má své výhody i nevýhody. Předně je výhoda v tom, že nepotřebuje žádnou náročnou tlumočnickou techniku, proto je způsob velmi rozšířený, jelikož se hodí do každého prostředí.

Krása s dámskou kosmetikou

kosmetika, vichy, vichy normaderm, vichy make up, – Vysloví-li se slovní spojení půvabná žena, mnohým lidem zcela určitě příjde na mysl krásná žena, která vypadá vizuálně opravdu přitažlivě. Skutečnost je ovšem taková, že vnější vzhled ženy je zabezpečený hned několika různými faktory.

Načítání trvalo 0.0765 sekund.