+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Student podnikatel

Klíčová slova: podnikání, studium, finance, praxe

E-mail: info@typtrade.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. prosince 2011

Popis: Web věnující se podnikání při studiu. V současné době roste počet podnikajících studentů. Důvodem je možnost získání praxe a výdělku, zároveň studentům v začátcích pomáhá výhodnější podmínky, které jim umožní naše legislativa. Dozvíte se veškeré informace o podnikání při studiu a jegho průběhu, možnostech a výsledcích.

Web: typtrade.cz

Další související informace

Reality inzercia

inzerce reality, byty, domy, pozemky, – Inzerce realit a nemovitostí bezplatně, můžete inzerovat svou nemovitost na bezplatném internetovém portále, nemovitosti z Čech a Slovenska . Přidejte svou nemovitost do jedné z následujících kategorií: byty, domy, pozemky, kanceláře, skladové prostory, chaty.

Najlacne.sk

zľavy v obchodoch,super zľavy,letáky hypermarketov – Doporučujeme najlacnejšie nákupy v tvojom meste-nakúp a vyhraj. Cieľom nášho projektu je v jednotlivých mestách v obchodoch, firmách, službách... vyhľadávať akcie, zľavy, alebo najnižšie ceny na konkrétne výrobky a služby... a tieto ukazovať širokej verejnosti na celom slovensku.

ŠicíStroj.info

šicí stroj, šicí stroje, overlock, coverlock, – Šicí stroje ze všech stran - informační portál zaměřený na šití obecně, ale hlavně šicí techniku. Přinášíme novinky ze světa šicích strojů, články, recenze i návody a samozřejmě také prostor pro diskuzi a obsáhlý katalog šicích strojů s parametry.

Načítání trvalo 0.1753 sekund.