+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Studium MBA

Klíčová slova: MBA, MBA studium

E-mail: mba-programy@seznam.czz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervna 2012

Popis: Titul MBA je jedním z nejprestižnějších, které může získat student vyskoké školy a zároveň je i vstupenkou do pracovních pozic, která takové vzdělání přímo vyžadují. Vždyť už pouze možnost pyšnit se tímto titulem je svým způsobem prestiž.

Web: programymba.cz

Další související informace

ŠicíStroj.info

šicí stroj, šicí stroje, overlock, coverlock, – Šicí stroje ze všech stran - informační portál zaměřený na šití obecně, ale hlavně šicí techniku. Přinášíme novinky ze světa šicích strojů, články, recenze i návody a samozřejmě také prostor pro diskuzi a obsáhlý katalog šicích strojů s parametry.

Rady pro webmastery a uži

rady,webmaster,návštěvnost,peníze,výdělek – Rady pro webmastery jak zvýšit návštěvnost jejich stránek a vydělat si peníze. Rady pro běžné uživatele na internetu jak výhodně nakupovat online. Neváhejte a navštivte nás. Garantujeme Vám, že si díky našim radám velmi rychle vyděláte.

Zkouška z angličtiny

zkouška z angličtiny – Zkouška z angličtiny - na webu získáte informace a rady, jak se připravit na zkoušku z angličtiny. Informace o možnostech doučování, jak může probíhat zkouška z angličtiny - v zaměstnání nebo ve škole.

Načítání trvalo 0.0638 sekund.