+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Svatební fotograf Praha

Klíčová slova: svatebni fotograf svatba svatby praha budějovice

E-mail: info@1kdesign.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. z??? 2011

Popis: Profesionální svatební fotograf, široká nabídka kvalitních služeb svatební fotografie, zajistíme svatby, hostiny, video, program. Svatební fotograf vám bude k dispozici celý den a bude se snažit maximálně vyhovět vašim požadavkům. Sám svatební fotograf vám také díky svým dlouholetým zkušenostem pomůže v různých situacích, které na svatbě nastanou, tak aby průběh celé svatby měl hladký průběh a byl bez komplikací. Nabízíme vám několik cenových balíčků tak, aby jste si mohli vybrat jaké svatební fotografie budete chtít vytvořit a aby i jejich pořízení vyhovovalo vašemu rozpočtu na svatbu. Veškeré fotografie pořizujeme profesionálním fotografickým vybavením. Svatební fotografie dále digitálně upravujeme, aby jste měli ve svém albu opravdu nádherné fotky, kterými se budete moci chlubit mezi svými přáteli. Veškeré svatební fotografie dostanete na DVD, po dohodě vám můžeme vytvořit webové album vašich svatebních fotografií, a samozřejmostí je zajištění výtisků svatebních fotografií ve vámi požadovaných rozměrech, nebo například vytvoření fotoknihy. Díky digitální úpravě svatebních fotografií jsme schopni vám vytvořit fotky černobílé, sépiové, popřípadě i barevně laděné, tak aby jste neměli jenom fádní barevné fotoalbum. Svatební fotograf ke každému klientovi samozřejmě přistupuje individuálně a vytvoří vám skvělé svatební fotografie, které vám budou celý život připomínat ty nezapomenutelné okamžiky radosti a štěstí ve vašem životě.

Web: www.svatebni-fotograf-cb.cz

Další související informace

Svatby na zámku Trnová

svatba na zámku, svatby na zámku, svatba, svatby – Budete se vdávat? Připravíme Vám nezapomenutelný zážitek a zajistíme hladký průběh svatby na zámku Trnová. Romantické ubytování přímo v prostorách zámku. Splňte si sen a prožijte nejkrásnější den v životě s námi.

Svatební oznámení Mottak.

svatební, svatební oznámení, svatba – Online objednávkový systém pro objednávání svatebních oznámení, pozvánek ke svatebnímu stolu, jmenovek na svatební stůl, ubrousků s monogramy ženicha a nevěsty. Web nabízí spoustu svatebních textů, které může zákazník použít na své svatební oznámení. Jsou zde také svatební motta a další motta o lásce a o životě.

Fotograf Brno,Fotoatelier

Fotograf Brno, svatební fotograf, focení dětí. – Jsem profesionální fotograf se zaměřením na portrétní fotografii, focení dětí, těhotenské foto, svatební fotograf, fotím glamour, akt, boudoir. Můj fotoatelier najdete v Brně. Nabízím také tisk fotografií,velkoformátových fotografií a výrobu kalendářů a fotodárků. Fotoatelier je vybaven profesionální fototechnikou. Nabízím Vám profesionální přístup k portrétní fotografii a uvolněnou atmosféru během focení. Fotografuji ve studiu i exteriéru. Jako profesionální fotograf pracuji víc jak 5 let v Brně a okolí. Pro focení glamour,boudoir, svatební fotografii a focení portrétů nabízím služby vyzážistky. Fotoatelier Světozora Krásná Photography se těší na vaši návštěvu.

Načítání trvalo 0.0975 sekund.