+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Svatební šaty v Praze

Klíčová slova: šaty, svatba, svatební šaty, Praha, Plzeň,

E-mail: info@svatebni-saty-praha.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. dubna 2009

Popis: Svatební šaty Praha jsou stránky zaměřené na svatební salony z Prahy a okolí. Spousta zajímavých tipů a rad, jak vybrat svatební salon pro zapůjčení svatebních šatů. Určitě zde najdete odpovědi na otázky týkající se výběru svatebního salonu.

Web: www.svatebni-saty-praha.cz

Další související informace

SVATEBNIINFO.CZ

svatební šaty, společenské šaty, svatba, svatby – Váš kompletní svatební průvodce - katalog firem nabízejících svatební šaty, společenské šaty, svatební oznámení, svatební hostiny, svatební cesty, svatební dekorace, svatební úcesy, svatební dorty a mnoho dalších služeb . . .

Kamila Vodochodska

módní návrhářka, svatební šaty, plesové šaty, oděv – Módní návrhářka a stylistka realizující luxusní svatební šaty, společenské modely na míru, jedinečnou módu do kanceláře i na denní nošení, pánské košile a originální golfové oblečení. V rámci stylingu Vám nabízí celkovou proměnu vzhledu a image či péči o šatník a asistenci při nákupech. Zrealizujeme firemní a reklamní promooděvy, textilní reklamní předměty a hračky. Módní přehlídky na klíč dle požadavku klienta.

Pietro Angelo - luxusní svatební šaty

Pietro Angelo, svatební šaty, nevěsta,svatba,luxus – Svatba je jeden z nejdůležitějších okamžiků v životě a každá nevěsta chce být krásná. Svatební šaty Pietro Angelo vznikly spojením dlouholetých zkušenosti s šitím svatebních šatů, profesionálním přístupem, prodejem svatebních šatů a mladými profesionálními návrháři z krásné Itálie. Tato kombinace dala vzniknou nádherným a luxusním svatebním šatům. Ve svatebních šatech Pietro Angelo se bude každá nevěsta cítit pohodlně. Svatba v šatech Pietro Angolo se stane dokonalým zážitkem.

Načítání trvalo 0.0914 sekund.