+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Svět hodinek

Klíčová slova: hodinky, slunecní hodiny, hodinky, čas

E-mail: vseohodinkach@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. dubna 2010

Popis: Nejvíce informací na jednom místě o hodinkách, hodinách, času a jeho měření. Nepostradatelný průvodce světem hodinek. Druhy a značky hodinek. Zprávy ze světa techniky. Hodinářský slovník. Tipy, recenze, aktuality ze světa hodinek. Výhodný nákup hodinek on-line. Průvodce výběrem hodinek. Hodinářský magazín. Měření a historie času. Přesný čas. Speciální hodiny (chronograf, stopky). Luxusní hodinky. Hodinky pro extrémní podmínky. Nezávislý časopis Test. Sluneční hodiny, přesýpací hodiny…

Web: www.vseohodinkach.cz/

Další související informace

Hodinky Tissot

hodinky – Tissot je značka švajčiarskej hodinkárskej spoločnosti. V histórii sú zaujímavé tým, že ako prvé hodinky na svete, že ako prvé boli vyrábané z plastu, perlete, dreva a kameňa. Preslávili sa aj vďaka T-Touch technológií, pri ktorej sú hodinky vybavené ešte napríklad kompasom, barometrom, či termometrom.

Vzdělávání

jazykové kurzy, tlumočení, překlady, kurzy angličt – Česká republika bezesporu nabízí velmi kvalitní vzdělávací soustavu, která je složena hned z několika stupňů vzdělání. Informace o dostupném vzdělání naleznete na tomto webu.Česká republika bezesporu nabízí velmi kvalitní vzdělávací soustavu, která je složena hned z několika stupňů vzdělání. Informace o dostupném vzdělání naleznete na tomto webu.

Zpravodajství ze Sušice

Sušice – Regionální zpravodajství ze Sušice a přilehlé části Šumavy. Aktuální dění na Sušicku, krimi zprávy, informace z dění ve sportu a kultuře, odkazy na webkamery v okolí. Server nabízí také kalendář akcí a lokální inzerci.

Načítání trvalo 0.0574 sekund.