+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Svět hodinek

Klíčová slova: hodinky, slunecní hodiny, hodinky, čas

E-mail: vseohodinkach@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. dubna 2010

Popis: Nejvíce informací na jednom místě o hodinkách, hodinách, času a jeho měření. Nepostradatelný průvodce světem hodinek. Druhy a značky hodinek. Zprávy ze světa techniky. Hodinářský slovník. Tipy, recenze, aktuality ze světa hodinek. Výhodný nákup hodinek on-line. Průvodce výběrem hodinek. Hodinářský magazín. Měření a historie času. Přesný čas. Speciální hodiny (chronograf, stopky). Luxusní hodinky. Hodinky pro extrémní podmínky. Nezávislý časopis Test. Sluneční hodiny, přesýpací hodiny…

Web: www.vseohodinkach.cz/

Další související informace

Hodinky Tissot

hodinky – Tissot je značka švajčiarskej hodinkárskej spoločnosti. V histórii sú zaujímavé tým, že ako prvé hodinky na svete, že ako prvé boli vyrábané z plastu, perlete, dreva a kameňa. Preslávili sa aj vďaka T-Touch technológií, pri ktorej sú hodinky vybavené ešte napríklad kompasom, barometrom, či termometrom.

Hodinky Esprit

hodinky, Esprit, pánské, dámské – Hodinky Esprit to není jen skvělý design, ale vyznačují se mnoha dalšími předmostmi, jako je třeba vysoká kvalita a technická vysplěost. Všechny tyto přednosti zaručují této značce přední příčky v prodeji hodinek po celém světě. Hodinky Esprit se hodí jak do společnosti, tak pro sportovce. Sportovní hodinky Esprit mají předevšim zvýšenou odolnost a mnoho praktických funkcí navíc. Pokud si chcete koupit nejlepší hodinky na trhu, kupte si právě hodinky Esprit.

Včelařská inzerce

Včelařská inzerce zdarma. Soukromé i firemní – Včelařská inzerce zdarma. Soukromé i firemní nabídky a poptávky z včelařského oboru. Nabídka včelařských potřeb, včelích produktů. Včelařská inzerce nejen pro včelaře. Nabídky na včelí med a včelí vosk přímo od včelaře. Inzerce zdarma. Bezplatná inzerce pro včelaře i nevčelaře. Pro prodejce včelařských potřeb, včelích produktů. Chcete koupit použité včelařské vybavení za přísunové ceny? Připravuje i včelařskou inzerci a včelařskou prodejnu. V inzerci najdete včelí úly, medomety, přířezy, mezistěny a další včelařské potřeby.

Načítání trvalo 0.2053 sekund.