+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Svět hodinek

Klíčová slova: hodinky, slunecní hodiny, hodinky, čas

E-mail: vseohodinkach@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. dubna 2010

Popis: Nejvíce informací na jednom místě o hodinkách, hodinách, času a jeho měření. Nepostradatelný průvodce světem hodinek. Druhy a značky hodinek. Zprávy ze světa techniky. Hodinářský slovník. Tipy, recenze, aktuality ze světa hodinek. Výhodný nákup hodinek on-line. Průvodce výběrem hodinek. Hodinářský magazín. Měření a historie času. Přesný čas. Speciální hodiny (chronograf, stopky). Luxusní hodinky. Hodinky pro extrémní podmínky. Nezávislý časopis Test. Sluneční hodiny, přesýpací hodiny…

Web: www.vseohodinkach.cz/

Další související informace

Katalog firem - xFirem.cz

firmy, firma, česká republika, seznam, katalog, – Katalog firem vám poskytuje ucelený seznam firem v ČR. Jeho cílem je, abyste našli všechny potřebné informace o hledané společnosti a v případě zájmu ji mohli i ohodnotit. Hlavní předností je možnost přidat ke každé firmě komentář, a tím ji popsat i ostatním uživatelům.

Detektivní kancelář

detektivní kancelář, služby – Detektivní kancelář Adduco poskytuje standardní detektivní služby. Náš tým je tvořen specialisty pokrývající široké spektrum bezpečnostních problematik. Detektivní kancelář Adduco poskytuje standardní detektivní služby. Náš tým je tvořen specialisty pokrývající široké spektrum bezpečnostních problematik.

Diktáty

diktáty,pravopisná cvičení,český jazyk online,češt – Chcete psát texty za které se nebudete stydět? Procvičte si svůj pravopis v našich diktátech z češtiny online. Zkuste své znalosti z hodin českého jazyka ze základní školy v našich pravopisných cvičeních.

Načítání trvalo 0.1732 sekund.