+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TipVikendy.cz

Klíčová slova: víkend, wellness, romantika, relaxace

E-mail: evolter@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?ervna 2010

Popis: Navštivte nový katalogový vyhledávač víkendových pobytů TipVikendy.cz! Ty nejzajímavější nabídky českých E-shopů jsme seřadili do kategorií, abyste Vy měli možnost si najít ideální víkendový pobyt na míru. Tak na co ještě čekat?

Web: www.tipvikendy.cz

Další související informace

Wellness víkendové pobyty

wellness, lázně, víkend, hotely, spa, ubytování – Máte problémy se zdravím? Trpíte nepříjemnými psychickými nebo fyzickými stavy? Zapomeňte na bolesti či nepříjemnosti a dejte zelenou lázeňským střediskům! V naší nabídce najdete jak relaxační, tak Wellness pobyty a pochopitelně i další, díky kterým bude vaše tělo znovu fit, a vy s ním!

Wellness víkend

wellness víkend, wellness, wellness pobyt, wellnes – Vitální svět je wellness komplex vhodný zejména pro wellness víkend a wellness pobyt. Příjemná atmosféra relaxačního a regeneračního prostředí, které má příznivý vliv na lidský organismus, navozuje duševní svěžest, odpočinek a pohodu. Vitální svět jako komplex i jeho dílčí složky působí pozitivně na všechny lidské smysly.

Wellness víkend

Wellness, víkend, pobyty – Ubytování Jižní Mora a Hotel Panorama, to jste na správné adrese. Náš wellness hotel je ideálním výchozím bodem k návštěvě několika míst a Jižní Morava, především Moravský kras jsou skvělou volbou. Standardní ubytování a wellness víkendové pobyty v jejich klasické podobě doplňujeme velmi kvalitní a širokou nabídkou služeb.

Načítání trvalo 2.5906 sekund.