+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TipVikendy.cz

Klíčová slova: víkend, wellness, romantika, relaxace

E-mail: evolter@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?ervna 2010

Popis: Navštivte nový katalogový vyhledávač víkendových pobytů TipVikendy.cz! Ty nejzajímavější nabídky českých E-shopů jsme seřadili do kategorií, abyste Vy měli možnost si najít ideální víkendový pobyt na míru. Tak na co ještě čekat?

Web: www.tipvikendy.cz

Další související informace

Wellness víkendové pobyty

wellness, lázně, víkend, hotely, spa, ubytování – Máte problémy se zdravím? Trpíte nepříjemnými psychickými nebo fyzickými stavy? Zapomeňte na bolesti či nepříjemnosti a dejte zelenou lázeňským střediskům! V naší nabídce najdete jak relaxační, tak Wellness pobyty a pochopitelně i další, díky kterým bude vaše tělo znovu fit, a vy s ním!

Penzion Jelínek - ubytov

opočno, ubytování, penzion, wellness, snídaně, ho – Penzion Jelínek Opočno nabízí: Luxusně vybavené pokoje. Místo pro grilování a posezení pod širým nebem. Horkou saunu s ledovou sprchou. Parkování v objektu. Dětské hřiště. Wi-Fi v každém pokoji. Dětské postýlky. Výborné snídaně

Profesionální Fitness a wellness salon v Brně

Wellness, Fitness pro ženy, kosmetický salon, masá – Relaxační studio, dámské fitness i wellness nabízí: cvičení na strojích Slender life, Vacushape, Vibrostation (Power Plate). Cvičení Power jóga, Pilates, Bodystylig, Bosu, Chitoning aj. Další služby: Collarium, masáže klasické i exotické, zábaly Thalasspa, manikúra, pedikúra, kosmetika.

Načítání trvalo 0.0544 sekund.