+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Třebosice

Klíčová slova: Třebosice,trebosice,města,obce,vesnice,SDH,hasiči

E-mail: stefran@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 26. prosince 2010

Popis: Stránky obce Třebosice. Základní údaje o činnosti obecního úřadu a dění v obci, úřední deska, fotoalba, komentáře, atd. Články o historii obce, o dění a o dalších připravovaných akcích. Připravované akce.

Web: www.trebosice.cz/

Další související informace

Konsekutivní tlumočení

konsekutivní tlumočení, simultánní tlumočení – Samozřejmě, že konsekutivní tlumočení má své výhody i nevýhody. Předně je výhoda v tom, že nepotřebuje žádnou náročnou tlumočnickou techniku, proto je způsob velmi rozšířený, jelikož se hodí do každého prostředí.

Diktáty

diktáty,pravopisná cvičení,český jazyk online,češt – Chcete psát texty za které se nebudete stydět? Procvičte si svůj pravopis v našich diktátech z češtiny online. Zkuste své znalosti z hodin českého jazyka ze základní školy v našich pravopisných cvičeních.

Donovaly, ráj turistů

Donovaly,turistika,lyžování – Rekreační, horská vesnice v Nízkých Tatrách nabízející turistické služby na nejvyšší úrovni. Ideální místo pro horskou turistiku, lyžování a cykloturistiku. Mnohakilometrové cyklistické trasy uspokojí i nejnáročnější milovníky tohoto krásného sportu.

Načítání trvalo 0.0915 sekund.