+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TV

Klíčová slova: internetová TV, videoreportáže, audioreportáže,

E-mail: registracem@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ledna 2008

Popis: TV Opavsko- internetová televize opavského regionu. Na našich stránkách naleznete videoreportáže, audioreportáže, aktuality, vše ze sportu, kultury a mnoho dalšího.

Web: www.tvopavsko.cz/

Další související informace

Televizní programy, TV program

TV, program, televizni programy, program televize – Přehledné televizní programy českých stanic, ČT1, ČT2, ČT4, Nova, Nova Cinema, Prima, Prima Cool, Barrandov. Přehledné televizní programy českých stanic, ČT1, ČT2, ČT4, Nova, Nova Cinema, Prima, Prima Cool, Barrandov.

Kreslené vtipy a obrázky

Kreslené vtipy, vtipné ilustrace, karikatury – Zasmějte se kreslenému humoru karikaturisty, kreslíře vtipů a ilustrátora Oldřicha Dwořáka. Možnost objednání vtipných obrázků a ilustrací dle přání. I na zakázku na: letáky, pozvánky, vizitky, přání, oznámení, novoročenky, kalendáře, plakáty, jídelní lístky, publikace, knihy, katalogy, omalovánky, etikety, diplomy...

Dárky

Dárky, hodiny, bytové doplňky – Vybíráme dárky pro naše blízké. Dárky pro maminku, pro tatínka, pro dceru i pro syna. Přehled modelů bytových doplňků vhodných jako dárky. Jak vybrat správné dárky pro ženy a pro muže. Kde koupit bytové doplňky a dárky na internetu.

Načítání trvalo 0.0977 sekund.