+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Učebnice pro ZŠ

Klíčová slova: učebnice, zš, školní, matematika, učitel,škola, sš

E-mail: prodos@prodos.eu

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervence 2012

Popis: Pro základní školy všech ročníků nabízíme klasické i interaktivní učebnice. Kvalitní a přehledné učebnice vytvořené pro výuku dle RVP. Učebnice je možno objednávat se slevou přes internet. (Matematika, Český jazyk, Literatura, Dějepis, Fyzika,…)

Web: www.ucebnice.org

Další související informace

Čas maturity

otázky,maturitní,maturita,student,škola – Připravujete se na maturitu? Stáhněte si propracované a připravené maturitní otázky zacílené na jednotlivé okruhy z Českého jazyka a ostatních maturitních předmětů. Otázka jsou tématicky setříděnny do několika okruhů.

Školy

škola,školy,seznam škol,gymnázia,střední školy – Seznam Českých škol rozdělených podle druhů škol, podle krajů, okresů či obcí. Detailní informace o každé škole jako je adresa, stravné, školné, ubytování, informace o vyučovaných cizích jazycích a mnohé další.

Diktáty

diktáty,pravopisná cvičení,český jazyk online,češt – Chcete psát texty za které se nebudete stydět? Procvičte si svůj pravopis v našich diktátech z češtiny online. Zkuste své znalosti z hodin českého jazyka ze základní školy v našich pravopisných cvičeních.

Načítání trvalo 0.1140 sekund.