+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Úřad pro publikace

Klíčová slova: Úřad pro publikace,věstník, Evropská unie

E-mail: info@publications.europa.eu

Datum vloľení do katalogu: 8. z??? 2011

Popis: Úřad pro publikace Evropské unie (Úřad pro publikace) je interinstitucionální úřad, jehož cílem je za co nejlepších podmínek zajišťovat vydávání publikací orgánů Evropských společenství a Evropské unie (EU).

Web: publications.europa.eu

Další související informace

Pobyty pro ženy

pobyty pro ženy, zdraví, relaxace – Zmáhá vás neustálé pracovní vypětí a ráda byste vyrazila si oddechnout do přírody? Web pobyty pro ženy představuje několik nezjajímavějších pobytů speciálně pro ženy. Naleznete zde jak přehled wellness tak i relaxačních a romantických pobytů.

praktický lékař

praktický lékař,pl pro dospělé,praha 10,ordinace – Ordinace praktického lékaře pro dospělé na Praze 10. Stále registrujeme nové pacienty!!!MUDr. Květoslava Vernerová se sestrou Hanou Šírkovou.Ordinace se nachází v budově SOŠ a SOU Weilova 1270/4, Praha 10, 102 00

Kurzy angličtiny pro firm

angličtina,anglický jazyk,angličtina pro firmy,fir – Angličtina pro firmy může probíhat jak u Vás v podniku, tak u nás v institutu v Brně nebo v Praze. Naší prioritou při sestavování rozvrh navíc je, co nejméně zasáhnout do pracovních povinností Vašich zaměstnanců a zároveň jim předat znalosti rychlým a do hloubky jdoucím způsobem. Angličtina pro firmy se v Berlitzu přizpůsobí Vám.

Načítání trvalo 2.9464 sekund.