+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Velešovice.eu

Klíčová slova: Velešovice,služby, podnikání, evidence, registrace

E-mail: info@velesovice.eu

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervna 2011

Popis: Neoficiální prezentace obce Velešovice registrující řemesla a služby z regionu. Registrujeme jak komerční, tak i nekomerční subjekty. Cílem prezentace je centralizace a evidence kontaktů na fyzické a právnické osoby.

Web: velesovice.eu

Další související informace

Nabídka týdne

nabídka týdne Tchibo, katalog Tchibo, Tchibo.cz, – Nabídka týdne Tchibo Vám přináší aktuální nabídku výrobků značky Tchibo. Můžete se těšit na oblečení pro celou rodinu pro běžné nošení, na sport a další příležitosti, elektroniku, designový nábytek a bytové doplňky, bytový textil, potřeby pro domácnost a zahradu a spoustu dalšího zboží.

Praktické rady pro e-shop

e-shop, praktické rady, rady, podnikání – Praktické rady pro Váš e-shop. Články, manuály, benefity, školení zdarma. Benefity od partnerů v hodnotě 40 000 kč. Pravidelné informace z oblasti e-commerce. Praktické rady pro podnikatele a podnikání, legislativní novinky.

HelpWanted.cz

poptávka,přivýdělek,služby,nabídka,práce,brigáda – HelpWanted.cz je portál, který se specializuje na spojení poptávky služeb s nabídkou služeb. Jedinečná příležitost přivýdělku pro každého. Nechte svoje zkušenosti a talent vydělávat a nabídněte svoje služby u nás. Jde to jednoduše a rychle. Zájemcům s poptávkou služby pomáháme najít kvalifikovaného pomocníka, který realizuje jejich potřeby dle zadání. Naše heslo zní „ Pomáháme ušetřit i vydělat“. Zájemcům poptávajících službu pomáháme ušetřit peníze a čas díky možnosti poptat službu u většího počtu pomocníků, a tím získat co nejvýhodnější nabídku po všech stránkách. Pomocníkům nabízíme jedinečnou příležitost k přivýdělku a možnost vydělat si tolik potřebné peníze.

Načítání trvalo 0.0608 sekund.