+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Venkovní dlažba

Klíčová slova: dlažba, stavba, stavebniny, beton, venkovní dlažba

E-mail: regvenkovnidlazba@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ledna 2012

Popis: Informace o venkovních dlažbách pro vaši zahradu nebo před dům? Je spousta druhů dlažeb, které lze použít. Můžete si vybrat z keramické, betonové či kamenné venkovní dlažby. Své místo si našla i hodně oblíbená zámková dlažba.

Web: www.venkovnidlazba.eu

Další související informace

Přírodní kámen

přírodní kámen, dlažba z kamene, obklady z kamene – Dlažba a obklady z přírodního kamene, široký sortiment přírodních kamenů, venkovní i vnitřní použití, kuchyňské a koupelnové desky z přírodního kamene, obklady a dlažby z přírodního kamene do kuchyně i koupelny.

ERAC - čištění dlažby

zámková dlažba, střecha, eternit, chodník – Čištění zámkové dlažby, betonu, dláždění, kamene. Odstranění žvýkaček. Čištění střech – tašky, eternit – odstranění mechu, lišejníků, sazí. Nátěry střech. Ochranné impregnační nátěry. Renovace asfaltu.

outdoor fitness

venkovní posilovací stroje, outdoor fitness – Venkovní cvičební rehabilitační stroje pro všechny věkové kategorie. Venkovní posilovny pro veřejná prostranství, hřiště, parky, rekreační a sportovní areály, koupaliště, seniorské domy apod. Realizace na klíč - návrh, projekt, vizualizace, dodávka, instalace.

Načítání trvalo 0.0789 sekund.