+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Veterináři

Klíčová slova: Veterinární ordinace, veterinář, veterinární

E-mail: info@vas-pes.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. z??? 2009

Popis: Seznam, informace a hodnocení veterinárních klinik po celé České republice. Snadno a rychle tak můžete v případě nouze najít cestu ke svému nejbližšímu a nejlepšímu veterináři.

Web: veterinar.vas-pes.cz

Další související informace

Esthesia s.r.o.

zuby, zubar, zubni, ordinace, hygiena, – Zubní implantáty. Zubní ordinace v centru Prahy poskytuje moderní stomatologické služby pro děti i dospělé. V nabídce nechybí estetická stomatologie, dentální hygiena, bělení zubů, dětská stomatologie, ortodoncie - zubní rovnátka, zubní náhrady.

Veterinární klinika Praha

veterinární klinika Praha, pohotovost – Veterinární Klinika disponuje rozsáhlým technickým zázemím, samostatnou rentgenologickou vyšetřovnou, kompletně vybaveným operačním sálem, ultrazvukovým přístrojem s barevným dopplerovským zobrazením. Endoskopické vybavení, důležité k diagnostice onemocnění žaludku, průdušnice, nosní dutiny i k vyjmutí cizích těles bez nutnosti chirurgického zákroku. Operační mikroskop umožnuje provádět mikrochirurgické zákroky...

Veterinární vybavení - přístroje

veterinární, veterinární centrifuga, veterinární o – Společnost Unimed nabízí ve svém eshopu prodej zařízení pro veterinární ošetřovny a kliniky. V nabídce máme například třepačky a míchadla, sterilizační přístroje, mrazící a chladící zařízení, centrifugy, mikroskopy a lupy.

Načítání trvalo 0.1152 sekund.