+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vibrační liposukce

Klíčová slova: liposukce, vibrační liposukce, vibrační tumescentn

E-mail: info@vibracni-liposukce.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ??jna 2012

Popis: Nejdříve bychom si měli objasnit, co to vlastně je liposukce. Nebudeme se zabývat v tomto případě odborným výkladem, ale vysvětlíme si to laicky. Liposukce je odsávání přebytečného tuku. Takže hodně diskutované slovo v případě nás, žen. O této metodě určitě již uvažovala spousta z nás.

Web: www.vibracni-liposukce.cz/

Další související informace

Bezbolestná liposukce

kavitace, liposukce, bezbolestná liposukce – Bezbolestná liposukce 3. generace čili kavitace je zcela novým a především bezbolestným způsobem, jak zpět získat pěkně tvarovanou postavu. Prokázané výsledky redukce podkožního tuku a celulitidy. Nedochází k narušení integrity kůže.

KAVITACE PRAHA

Neinvazivní liposukce, kavitace, hubnutí – NEINVAZIVNÍ LIPOSUKCE – KAVITACE , Praha – Salon Emporio (pasáž Lucerna). Revoluční řešení odbourání tukových polštářků. Kavitace je moderní, bezbolestnou a vysoce účinnou alternativou chirurgické liposukci. Jedná se o neinvazivní bezpečné ošetření vhodné zejména k redukci tukových polštářků, které jsou velmi obtížně odstranitelné dietou či cvičením.

Salon Ela

omlazení, peeling, kosmetika, liposukce, – Salon Ele vám nabízí omlazující kůry, fotoomlazení, korekce jizev, chemický peeling, peeling, prevence stárnutí pokožky, stimulace tvorby kolagenu, podpora hojení. A dále nabízíme jiné omlazující a zeštíhlující podpůrné kůry.

Načítání trvalo 0.0554 sekund.