+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Víno a sommelier

Klíčová slova: víno,sommelier

E-mail: vignobles@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. dubna 2012

Popis: Jsem sommelier a na mých stránkách vám přináším recenze vín, doporučení na kvalitní vína. Nabízet Vám budu termíny ochutnávek a videa i fotogalerii z již proběhlých ochutnávek. Ta nejlepší vína si můžete i objednat.

Web: www.vignobles.cz

Další související informace

Vše o víně

víno,alkohol – Stránky informují o tom, jak si vybrat kvalitní víno. Nájdete zde základní informace o skladovaní a podávaní tohoto alholického nápoje. Stránky informují o tom, jak si vybrat kvalitní víno. Nájdete zde základní informace o skladovaní a podávaní tohoto alholického nápoje.

Inzerce půjček

Půjčky inzerce, Inzerce půjček – Inzerce půjček - užitečné informace, rady a tipy, jak získat půjčku. Potřebujete se dozvědět opravdu praktické a důležité věci o půjčkách? Hledáte správnou nabídku? Zkute naši inzerci, třeba najdete právě tu svou.

On-line katalóg vín

víno, vína, slovenské vína, české vína – Zoznam vín roztriedený podľa odrody vína, oblasti pôvodu, obsahu kyselín a alkoholu vo víne, cukornatosti a ročníku. Informácie o ich kvalite, vôni, chuti a iných vlastnostiach. Odporúčania, k akým jedlám je vybrané víno najlepšie servírovať.

Načítání trvalo 0.0741 sekund.