+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Volby na Berounsku

Klíčová slova: Beroun, Berounsko, Hořovicko, volby, Senát

Datum vloľení do katalogu: 16. srpna 2010

Popis: Diskuze pro komunální a senátní volby v regionech Beroun a Hořovice, průběžně doplňované profilové informace a zodpovězené dotazy od jednotlivých kandidátů do Senátu v obvodu 16 - Beroun. Bude Jiří Oberfalzer opět senátorem nebo se hlasy vás voličů upřou jiným směrem?

Web: volby.poddedem.cz

Další související informace

Nabídka týdne

nabídka týdne Tchibo, katalog Tchibo, Tchibo.cz, – Nabídka týdne Tchibo Vám přináší aktuální nabídku výrobků značky Tchibo. Můžete se těšit na oblečení pro celou rodinu pro běžné nošení, na sport a další příležitosti, elektroniku, designový nábytek a bytové doplňky, bytový textil, potřeby pro domácnost a zahradu a spoustu dalšího zboží.

ŠicíStroj.info

šicí stroj, šicí stroje, overlock, coverlock, – Šicí stroje ze všech stran - informační portál zaměřený na šití obecně, ale hlavně šicí techniku. Přinášíme novinky ze světa šicích strojů, články, recenze i návody a samozřejmě také prostor pro diskuzi a obsáhlý katalog šicích strojů s parametry.

Politická reklama

reklama, politika, databáze, kampaně, volby – Server provozující databázi české politické reklamy. Databáze umožňuje komplexní vyhledávání podle média, zadavatele, voleb, zdroje reklamy a data inzerce. U veškeré reklamy je zachována maximální kvalita pro další zpracování a použití.

Načítání trvalo 0.0517 sekund.