+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Web pro profesionály

Klíčová slova: truck, kamiony, autodoprava, logistika, truckfest

E-mail: kamionci765@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. z??? 2009

Popis: Řešíte servis, prodej či zapůjčení nákladního vozu? Plánujete tuning pro Váš tahač, návěs či speciál? Hledáte práci řidiče a zajímá Vás kamionová a mezinárodní doprava? Vezete náklad podléhající ADR do Ruska, na Balkán či exotických států a potřebujete se poradit? Jaká budete potřebovat víza, doklady a povolení? Pro nákup dopravní techniky zvolit značkového prodejce, autobazar či individuální dovoz? Potřebujete schválit financování, leasing, úvěr, či raději servisní leasing? Rady, zajímavosti, a postřehy ze světa TIR. Sdílejte své zkušenosti na serveru Kamioňáci.cz

Web: www.kamionaci.cz

Další související informace

Autodoprava a pneuservis

autodoprava, pneuservis, náhradní díly – Naše společnost Autodoprava a pneuservis Zdeněk Pajkrt vznikla již v roce 1992. Od té doby jsme posbírali v oboru autodopravy a pneuservisu značné množství zkušeností, díky kterým jsme Vám schopni poskytnout maximum služeb.

Spedice

logistika, přeprava zásilek, sběrná služba, – Společnost Greek Transport and Logistic s. r. o. (GTL) Vám nabízí služby v oblasti spedice, mezinárodní kamionové dopravy a logistiky. Naší doménou jsou kusové zásilky - sběrná služba. Celovozové zásilky jsou pro nás samozřejmostí. Naší specializací jsou hlavně země Balkánského poloostrova: Řecko, Kypr, Turecko, Bulharsko, Rumunsko, Makedonie, Srbsko a Moldávie. Avšak naše služby kamionové přepravy zboží a zásilek můžete využít i v jiných Evropských zemích jako jsou např. Slovensko, Polsko, Německo, Maďarsko či Rakousko. Díky našemu mezinárodnímu týmu zaměstnanců a našim přímým zástupcům v těchto zemích, se cítíme na Balkáně jako doma.

Autodoprava Vrablic

autodoprava, kurýrní služby, stěhování firem, – Naše autodoprava zajišťuje expresní přepravu zásilek, kurýrní služby, dopravu zásilek a zboží, stěhování firem i domácností, sběrnou službu a různé doplňkové služby. Nabízíme kompletní stěhovací služby ve městech Šumperk, Zábřeh, Mohelnice, Uničov a Štíty.

Načítání trvalo 0.0598 sekund.