+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Web pro profesionály

Klíčová slova: truck, kamiony, autodoprava, logistika, truckfest

E-mail: kamionci765@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. z??? 2009

Popis: Řešíte servis, prodej či zapůjčení nákladního vozu? Plánujete tuning pro Váš tahač, návěs či speciál? Hledáte práci řidiče a zajímá Vás kamionová a mezinárodní doprava? Vezete náklad podléhající ADR do Ruska, na Balkán či exotických států a potřebujete se poradit? Jaká budete potřebovat víza, doklady a povolení? Pro nákup dopravní techniky zvolit značkového prodejce, autobazar či individuální dovoz? Potřebujete schválit financování, leasing, úvěr, či raději servisní leasing? Rady, zajímavosti, a postřehy ze světa TIR. Sdílejte své zkušenosti na serveru Kamioňáci.cz

Web: www.kamionaci.cz

Další související informace

Monster truck

monster truck, mad truck, RC auta – Monster trucky na dálkové, recenze a další zajímavosti o Monster truck, jako jsou tratě, soutěže, akční videa, a podobně. Také obsahuje informace o Mikro monster, Mini monster, RC Mad truck. Chcete-li udělat radost sobě nebo svým dětem, pak jste na správném místě, my Vám v tom radi pomůžeme!

Ralley dakar

dakar, rally, rallye, auto, moto, truck, trial – Rally Dakar patřímezi nejpopulárnější auto a moto závody současnosti. Sledujte Rally Dakar na www.dakar.cz spolu s dalšími zprávami ze světa cross country rallye, truck trial, offroad a dalších oblastí motoristického sportu.

Načítání trvalo -96.82 sekund.