+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Who called me

Klíčová slova: who called me, who called me for free, who calls,

E-mail: dedmaster255@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 7. ??jna 2011

Popis: The largest telephone database in the world. Find here annoying callers phone number and see who it is!

Web: who-called-me.net

Další související informace

Levné ubytování

Ubytování Beskydy, levné ubytování, penzion, – Ubytování Beskydy, to je levné ubytování ve stylovém penzionu Koliba – Juřena, na rozhraní Frenštátu p/R a malebné obce Trojanovice v Beskydech. Pochutnejte si u nás na tradičních valašských grilovaných specialitách.

Hotel Bonato v Náchodě

Hotel Bonato ,ubytování v – Hotel Bonato se nachází v lázeňské zóně na okraji Náchoda při hlavní tranzitní trase do Polska. Jeho poloha i dostupnost mnoha přírodních krás a pamětihodností východních Čech je zajímavá jak pro obchodníky a firmy, tak pro skupinovou i rodinnou rekreaci.Součástí Hotelu Bonato je restaurace s 80 místy u stolů.Kavárna má kapacitu 45 míst, kde se pořádají akce menšího charakteru do 50 osob. Dále můžete navštívit tzv. Zimní zahradu s krbem, vodopádem a atraktivním interiérem. Pro všechny návštěvníky je určeno i vlastní non-stop parkoviště před hotelem.

Penzion NIVA v Široké Nivě

Penzion NIVA,ubytování v Široké – Penzion Niva se nachází v Široké Nivě.Nabízí ubytování o celkové kapacitě 16 hostů, hosté nad kapacitu po dohodě. Čtyři 2 až 4 lůžkové prostorné apartmány. Každý apartmán je vybaven vlastním sociálním zařízením WC, sprchový kout, umyvadlo. Vybavená kuchyňka. TV se satelitem, rádio s CD.Penzion nabízí stravování vlastní, v apartmánech je plně vybavená kuchyňská linka s nádobím, varnou deskou, lednicí a varnou konvicí. Obchod ve vzdálenosti 100 m. Nebo si můžete zajít na jídlo do restaurace v okolí a pochutnat si na nějaké dobré specialitě.Parkování je u objektu. Domácí mazlíček po dohodě. Objekt je nekuřácký.

Načítání trvalo 5.0867 sekund.