+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zákoník práce

Klíčová slova: zákon, zákoník, práva, soudy, líčení

E-mail: info@kdholding.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. b?ezna 2010

Popis: Zákoník práce je zákoník, jenž upravuje právní odvětví pracovního práva.Neváhejte a navštivte naše internetové stránky, kde se dozvíte více informací o zákoníku, právu, soudech, práci a o jiných podobnýcg tématech.

Web: www.zakonikprace.biz

Další související informace

Advokátní kancelář

advokát, právo, občanský zákoník, obchodní zákoník – Advokátní kancelář poskytuje svým klientům právní služby ve všech významných oblastech práva, a to jak na území České republiky, tak i pro Evropskou unii ve spolupráci s partnerskými zahraničními kancelářemi. Vzhledem k tomu, že naším cílem je poskytovat své služby na vysoké odborné a profesionální úrovni, neustále se vzděláváme a sledujeme nejnovější judikaturu či odborné publikace tak, abychom vždy při řešení každého právního případu mohli zohlednit aktuální vývoj v dané oblasti. Preferujeme zejména individuální přístup k požadavkům klienta.

Bible, vyhledávání slov

bible, hledání, starý, nový, zákon, slovo, – Vyhledávání slov v bibli, konkordance. Hledání ve starém i novém zákoně, přehledný výpis všech míst v bibli s daným slovem. Informace o slovech v bibli. Biblická témata. Hledání daného výrazu v bibli.

Vizážistka Hana Čihánková

vizážistka, vizáž, vizážista, make-up, líčení – Poskytuji kompetní vizážistické a hairstylingové služby - líčení a česání na slavnostní příležitosti, poradenství a proměny image, svatební líčení a účes, fotomake-up a účesy, přehlídky, reklama, film

Načítání trvalo 0.0537 sekund.