+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zámek Ratibořice

Klíčová slova: Ratibořice, Babičino údolí, ratibořický zámek, uby

E-mail: ertezet@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?nora 2011

Popis: Babičino údolí a zámek Ratibořice naleznete nedaleko města Česká Skalice, v oblasti Kladské pomezí. Babičino údolí patří mezi nejznámější místa Východních Čech. Rezervujte si ubytování pro Vaši dovolenou nebo prodloužený víkend.

Web: www.ratiborice-babicinoudoli.cz

Další související informace

Pension Krásné Údolí

Pension Krásné Údolí, penzion, ubytovani – Pension Krásné Údolí je v klidné lokalitě města na rozhraní části Plešivec a Krásné údolí. Proto se tomuto stavení říkávalo "Brána do Krásného údolí" , nebo také "Brána Plešivce". Náměstí Svornosti je od nás asi 10 minut chůze, nejbližší autobusová zastávka asi 50m.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Rychnov nad Kněžnou

Rychnov nad Kněžnou, Zámek, Synagoga, Kostel, Bazé – V Rychnově nad Kněžnou je rušno, na našich stránkách si můžete najít hotel nebo penzion kde se budete moci ubytovat, restaurace kde budete moci pojíst, sportoviště kde zasportovat ale i kulturní akce na kterých si pořádně užijete.

Načítání trvalo 0.0773 sekund.