+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zdravotni

Klíčová slova: zdravotní pomůcky, zdravotní sestra, ordinace, nás

E-mail: info@kdholding.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ??jna 2010

Popis: Zdravotní péčí se rozumí prevence, ošetřování a zvládání chorob a ochrana duševního a fyzického zdraví využitím služeb zdravotního, ošetřujícího a pomocného personálu.Zdravotní péčí se rozumí prevence, ošetřování a zvládání chorob a ochrana duševního a fyzického zdraví využitím služeb zdravotního, ošetřujícího a pomocného personálu.

Web: www.zdravotni.biz

Další související informace

Zdravotní židle

zdravotní židle, zdravotní křesla – Revoluční systém nové pracovní a dětské židle THERAPIA tvoří unikátní patentované tvarování sedadla, vyvinuté speciálně pro sezení u počítače. 4 aktivní zóny udržují tělo ve správné pozici a nedovolí Vás sedět nesprávně.

Zdravý spánek

zdravý spánek, zdravotní matrace, matrace – Zdravý spánek může být výsadou pro všechny. Informace o zdravotních matracích a o výběru matrací, které vám umožní nerušený zdravý spánek. Navíc najdete užitečné rady, jak se starat o vaši zdravotní matraci.

Chovatelské potřeby Hunte

zdravotní obuv Birki Birkenstock kuchynske potreby – Nabízíme nejkvalitnější zdravotní obuv Birkenstock, která je a vždy bude vyráběna výhradně v Německu. V našem internetovém obchodě najdete ortopedické žabky, sandály i pantofle pro ty nejmenší od velikosti 26 až po velikost 50.

Načítání trvalo 0.2176 sekund.