+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Získejte mba titul s Cemi

Klíčová slova: mba, mba titul

E-mail: reg.sites2@webdevel.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. kv?tna 2012

Popis: Institut Cemi poskytuje svým studentům cestu k získání profesního titulu MBA v mnoha lukrativních oborech mba studií jako ekonomika a management, veřejná správa a další obory, kde je možné dosáhnout titulu mba

Web: www.cemi.cz

Další související informace

Konsekutivní tlumočení

konsekutivní tlumočení, simultánní tlumočení – Samozřejmě, že konsekutivní tlumočení má své výhody i nevýhody. Předně je výhoda v tom, že nepotřebuje žádnou náročnou tlumočnickou techniku, proto je způsob velmi rozšířený, jelikož se hodí do každého prostředí.

Nabídka týdne

nabídka týdne Tchibo, katalog Tchibo, Tchibo.cz, – Nabídka týdne Tchibo Vám přináší aktuální nabídku výrobků značky Tchibo. Můžete se těšit na oblečení pro celou rodinu pro běžné nošení, na sport a další příležitosti, elektroniku, designový nábytek a bytové doplňky, bytový textil, potřeby pro domácnost a zahradu a spoustu dalšího zboží.

Donovaly, ráj turistů

Donovaly,turistika,lyžování – Rekreační, horská vesnice v Nízkých Tatrách nabízející turistické služby na nejvyšší úrovni. Ideální místo pro horskou turistiku, lyžování a cykloturistiku. Mnohakilometrové cyklistické trasy uspokojí i nejnáročnější milovníky tohoto krásného sportu.

Načítání trvalo 0.0748 sekund.