+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Získejte mba titul s Cemi

Klíčová slova: mba, mba titul

E-mail: reg.sites2@webdevel.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. kv?tna 2012

Popis: Institut Cemi poskytuje svým studentům cestu k získání profesního titulu MBA v mnoha lukrativních oborech mba studií jako ekonomika a management, veřejná správa a další obory, kde je možné dosáhnout titulu mba

Web: www.cemi.cz

Další související informace

Vzdělávání

jazykové kurzy, tlumočení, překlady, kurzy angličt – Česká republika bezesporu nabízí velmi kvalitní vzdělávací soustavu, která je složena hned z několika stupňů vzdělání. Informace o dostupném vzdělání naleznete na tomto webu.Česká republika bezesporu nabízí velmi kvalitní vzdělávací soustavu, která je složena hned z několika stupňů vzdělání. Informace o dostupném vzdělání naleznete na tomto webu.

Detektivní kancelář

detektivní kancelář, služby – Detektivní kancelář Adduco poskytuje standardní detektivní služby. Náš tým je tvořen specialisty pokrývající široké spektrum bezpečnostních problematik. Detektivní kancelář Adduco poskytuje standardní detektivní služby. Náš tým je tvořen specialisty pokrývající široké spektrum bezpečnostních problematik.

Diktáty

diktáty,pravopisná cvičení,český jazyk online,češt – Chcete psát texty za které se nebudete stydět? Procvičte si svůj pravopis v našich diktátech z češtiny online. Zkuste své znalosti z hodin českého jazyka ze základní školy v našich pravopisných cvičeních.

Načítání trvalo 0.1755 sekund.