+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Životopis, Vzor Životopis

Klíčová slova: životopis, žiadosť o prijatie do zamestnania, vzor

E-mail: zivotopis-vzor@hotmail.com

Datum vloľení do katalogu: 10. ??jna 2011

Popis: Vzor, náležitosti a štruktúra životopisu. Vzor životopisu v Anglickom jazyku. Formát a náležitosti žiadosti o prijatie do zamestnania. Ukončenie pracovného pomeru. Osobné informácie, pracovné skúsenosti, vzdelanie.

Web: zivotopis-vzor.szm.com

Další související informace

Smlouva-zdarma.cz

smlouva, dohoda, vzor, šablona – Smlouvy, dokumenty, dohody, vzory a šablony jiných dokumentů ke každodennímu použití. Databáze obsahuje nejdůležitější a nejčastěji používané dokumenty, s kterými se každý dostává do styku - pracovní smlouva, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti aj.

Vzdělávání

jazykové kurzy, tlumočení, překlady, kurzy angličt – Česká republika bezesporu nabízí velmi kvalitní vzdělávací soustavu, která je složena hned z několika stupňů vzdělání. Informace o dostupném vzdělání naleznete na tomto webu.Česká republika bezesporu nabízí velmi kvalitní vzdělávací soustavu, která je složena hned z několika stupňů vzdělání. Informace o dostupném vzdělání naleznete na tomto webu.

Diktáty

diktáty,pravopisná cvičení,český jazyk online,češt – Chcete psát texty za které se nebudete stydět? Procvičte si svůj pravopis v našich diktátech z češtiny online. Zkuste své znalosti z hodin českého jazyka ze základní školy v našich pravopisných cvičeních.

Načítání trvalo 0.0544 sekund.