+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Značky světového bussines

Klíčová slova: bussines, byznys, světový, značky, microsoft, kfc,

E-mail: napis@obchodni-znacky.info

Datum vloľení do katalogu: 28. listopadu 2008

Popis: Přehled 5 velevýznamných firem v oblasti světového bussinesu. Pohled do jejich historie a začátků. Představujeme Microsoft, Coca Colu aj...Přehled 5 velevýznamných firem v oblasti světového bussinesu. Pohled do jejich historie a začátků. Představujeme Microsoft, Coca Colu aj...

Web: www.obchodni-znacky.info/

Další související informace

Autoškola - testy

autoškoly, testy, pravidla, značky, školení řidičů – Autoškola je fyzická nebo právnická osoba, která smí vzdělávat uchazeče o získání nebo rozšíření řidického oprávění či jiné zdokonalování odborné způsobilosti řízení motorových vozidel. Ve většině států k této činnosti potřebujete zvláštní oprávění od státích úřadů.

Přehled značky Adidas

Adidas, oděv, značky, oblečení, obuv, sport, sport – Neoficiální stránky o značce Adidas. Její historický přehled, úspěchy a zajímavosti z internetu, které se značky týkají. Hvězdy, které nosí značku Adidas a také spousta dalších informací. Neoficiální stránky o značce Adidas. Její historický přehled, úspěchy a zajímavosti z internetu, které se značky týkají. Hvězdy, které nosí značku Adidas a také spousta dalších informací.

http://ctisi.cz/

byznys, peníze, byznysmen, finance, obchod, magazí – Internetový magazín čtisi.cz se zabývá novinkami ze světa byznysu a peněz. Denně vás informuje o novinkách z obchodu a financí. Díky tomu můžete být o krok napřed před konkurencí. A můžete tak zazářit, neboli vydělat více peněz.

Načítání trvalo 0.0571 sekund.