+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Značky světového bussines

Klíčová slova: bussines, byznys, světový, značky, microsoft, kfc,

E-mail: napis@obchodni-znacky.info

Datum vloľení do katalogu: 28. listopadu 2008

Popis: Přehled 5 velevýznamných firem v oblasti světového bussinesu. Pohled do jejich historie a začátků. Představujeme Microsoft, Coca Colu aj...Přehled 5 velevýznamných firem v oblasti světového bussinesu. Pohled do jejich historie a začátků. Představujeme Microsoft, Coca Colu aj...

Web: www.obchodni-znacky.info/

Další související informace

safetyshop

bezpečnostní tabulky, značení, značky, safetyshop – Široký sortiment výrobků z oblasti BOZP, PO. Bezpečnostní tabulky, značení, fotoluminiscenční značení, pásy a zábrany, protiskluzné pásky, dopravní značení. Všechno zboží skladem. Možnost návrhu vlastního značení. Okamžitá expedice objednávek. Rychlé jednání a poctivý přístup.

Převozní značky EU

převozní, značky, převozky, import, vozidel – Prodej převozních značek pro individuální dovoz vozidla ze zemí EU či Švýcarska. Značky jsou pojištěné na 5 dní (povinné ručení). K dovozu nemusíte znát údaje o vozidle předem, ale vyplníte si je až na místě. Tudíž, když se vám auto nebude líbit, můžete si vybrat jiné.

http://ctisi.cz/

byznys, peníze, byznysmen, finance, obchod, magazí – Internetový magazín čtisi.cz se zabývá novinkami ze světa byznysu a peněz. Denně vás informuje o novinkách z obchodu a financí. Díky tomu můžete být o krok napřed před konkurencí. A můžete tak zazářit, neboli vydělat více peněz.

Načítání trvalo 0.0531 sekund.