+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ztráty a nálezy

Klíčová slova: ztráty a nálezy, ztráty, nálezy

E-mail: white_rhinoceros@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. srpna 2010

Popis: Ztráty a nálezy - stránky věnované výhradně problematice ztrát a nálezů. Denně se v České republice ztratí velké množství cenných předmětů, mobilních telefonů, dokladů, ale i nejrůznějších částí oblečení, deštníků, klíčů a dalších drobností. Tato stránka si klade za cíl vnést naději zoufalým lidem, kteří cokoliv ztratili a dát zároveň prostor poctivým spoluobčanům, kteří můžou pomoci v nalezení ztracených věcí.

Web: www.ztratyanalezy.info

Další související informace

Investiční zlato

Investiční zlato, zlaté mince a cihly, zlaté mince – Informace o používání zlata, jako ekonomického prostředku a celkově informace o investičním zlatě. Informace o používání zlata, jako ekonomického prostředku a celkově informace o investičním zlatě. Investiční zlato, zlaté mince a cihly, zlaté mince

Řecko - rady a tipy

Rady a tipy na dovolenou v Řecku. – Rady a tipy na dovolenou v Řecku. Informace o letoviscích, hotelech, dopravě a zdravotnictví. Aktuální počasí, recenze, řecké speciality, foto, satelitní zaměření hotelů, tipy na výlety a další zajímavosti.

Centrum zdraví a krásy

Centrum zdraví a krásy, Praha – Centrum zdraví a krásy - největší nákupní centrum na internetu, 46 800 položek zboží za nejlepší ceny.

Načítání trvalo 0.0781 sekund.