+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

A1 caffe - specialisté na

Klíčová slova: káva, kávovar, kávovary, Jury, Saeco

E-mail: a1gastro@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ledna 2009

Popis: Prodej kávovarů Jura, Saeco a kávy z vlastní pražírny, která se k Vám dostane vždy zaručeně čerstvá. Navíc za nejlepší cenu na trhu. Zkuste a uvidíte. Zavolejte nám a my Vám poradíme, jaký kovovar si vybrat.

Web: www.A1cafe.cz

Další související informace

Miguel caffé

káva, čerstvá káva, caffe, coffee, čaj, čaje – Čerstvě pražená káva to nejlepší pro Vaše espresso, káva plná vášně. Kávová zrna dováží přímo z plantáží a čerstvou kávu dodává do předních hotelů, restaurací, kaváren i jednotlivým milovníkům kávy. Nejlahodnější kávy na trhu.

Prodej kávy a čajů

káva, kávovary, náhradní díly, Saeco, Lavazza – Dovážíme a prodáváme kávovary Saeco, v našem obchodě najdete i espressa od jiných výrobců. Nabízíme italskou kávu např. Lavazza, Bazzara a další. Rádi doporučíme vhodný kávovar pro Vaše potřeby. Provádíme také servis kávovarů Saeco.

SCA Morava - Prodej kávy

káva, čaj, prodej kávy, prodej čaje, dovoz kávy, – SCA Morava, s.r.o. je výhradní importér salvadorské kávy Cafe Majada a indických čajů značky Premier\'s do ČR.. Dále prodává kávu značky Lavazza, kávovary a presovače, kancelářské potřeby značek Kores, Pentel a Sharp.

Načítání trvalo 0.0877 sekund.