+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

A1gastro

Klíčová slova: gastro, konvektomat, myčka, výrobník ledu, grily

E-mail: a1gastro@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?nora 2008

Popis: Internetový a kamenný obchod s gastro zařízením a vybavením za lákavé ceny pro každou kuchyni v hotelu, škole, nemocnici, baru nebo diskotéce. Poradenství, doprava, monžáž i servis zajištěn. Naše ceny jsou bezkonkurenčním na celám internetu.

Web: www.A1gastro.cz

Další související informace

Gastrostyl

gastro, drogerie, konvektomaty – Komplexní řešení v oblasti gastronomického vybavení pro restaurace, jídelny a stravovací provozy. Našim zákazníkům nabízíme široké portfolio služeb, které zahrnuje odborné poradenství, výběr vybavení na míru dle požadavků zákazníka, dodávku a samozřejmě záruční i pozáruční servis. Nabízíme pouze ověřenou kvalitu a dlouhodobou spolehlivost dodávaných zařízení jako jsou konvektomaty, fritézy, sporáky, salamandry, grily, vodní lázně, myčky a další stroje a nerezový nábytek. Sortiment zahrnuje také rozsáhlou nabídku drogerie a profesionální chemie pro kompletní hygienu.

Nářadí ERBA - ruční i ele

nářadí,, kompresory, štípače dřeva, parní mop – Internetový obchod a velkoobchod s ručním, vzduchovým a elektrickým nářadím rakouské značky ERBA. V nabídce naleznete kompresory, štípače dřeva, parní mopy, vrtačky, brusky či sekery. Kvalitní zboží za nízké ceny, to je nářadí ERBA.

Trika s potiskem - Osobit

triko, tričko, potisk, potiskem, obrázkem, obrázek – Trika s osobitým designem pro zvláštní příležitosti i běžné nošení. Návrhy motivů od El Ada Cortar. Obrázky jsou tvořeny kvalitními flex, nebo flock foliemi. V některých případech jsou obrázky zdobeny kamínky.

Načítání trvalo 0.5022 sekund.