+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

A1gastro

Klíčová slova: gastro, konvektomat, myčka, výrobník ledu, grily

E-mail: a1gastro@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?nora 2008

Popis: Internetový a kamenný obchod s gastro zařízením a vybavením za lákavé ceny pro každou kuchyni v hotelu, škole, nemocnici, baru nebo diskotéce. Poradenství, doprava, monžáž i servis zajištěn. Naše ceny jsou bezkonkurenčním na celám internetu.

Web: www.A1gastro.cz

Další související informace

AP Servis, s.r.o.

Whirlpool, servis, pračka, myčka, sušička, – Cílem společnosti je poskytovat kvalitní služby a poradenství zákazníkům a obchodním partnerům s produkty zn. Whirlpool. Jsme oficiálním gestorem záručních a pozáručních oprav zboží této značky. Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej, prodej náhradních dílů a příslušenství k domácím spotřebičům, záruční a pozáruční servis. Nabízíme kompletní sortiment bílé techniky zn. Whirlpool.

GastroCzech

gastro, gastro technika, gastro zařízení – Gastro technika a gastro zařízení, vybavení restaurací a kuchyní Gastrotechnika a gastro-zařízení Konvektomaty Kitchenaid sporáky chladící stoly pracovní stoly mikrovlnné trouby parní trouby pece na pizzu grilovací desky kontaktní gril kotle vodní lázně režony ohřívače talířů fritézy salamandry ponorné mixery mixery kuchyňské roboty krouhače lednice mrazničky saladety myčky

Načítání trvalo 0.7036 sekund.