+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AAA Květiny

Klíčová slova: květiny, květinářství, kytice, online, rozvoz květin

E-mail: info@aaa-kvetiny.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ??jna 2007

Popis: Jsme profesionálové v oblasti doručování květin a dárků na adresu po celé ČR i SR. Vybrat si můžete z nejrůznějších typů vazeb - svatební kytice, květinové koše s ovocem, aranžmá, smuteční vazby, atd. Expresní objednávky pro nás nejsou problémem. Můžete se spolehnout na vstřícné a rychlé jednání, platba online platební kartou.

Web: www.aaa-kvetiny.cz

Další související informace

Vichy kosmetika online

kosmetika, Normaderm, Neovadiol, Dercos, online, – Na našich stránkách najdete přípravky Vichy řady: Dercos, Normaderm, Liftactiv, Nutrilogie, či Neovadiol.Kosmetika Vichy se neustále vyvíjí a neustále se na trhu objevují nové a nové přípravky, které se snaží udělat naši pleť krásnější. Kosmetika Vichy myslí na ženy i na muže, na mladou pleť i na tu starší.

Květiny WINKLER

květiny, kvetiny – Denně čerstvé řezané květiny dovážené přímo z Holandska doručíme v České republice a na většinu míst v celém světě, v Praze do tří hodin po objednání. Ke květinám lze objednat i sladkosti, drobné dárky a alkohol, kterými můžete obdarovat Vaše blízké. Krásnou kytici doručíme domů, do zaměstnání, na oslavu, do nemocnice a nebo i na poslední rozloučení. Zajišťujeme též doručení květin a květinových aranžmá na firemní recepce, smuteční kytice a věnce dodáme přímo na kremaci i obřad.

online vinotéka

víno, archivní vína, čokoláda, vinotéka, online – Nabízíme nejen vína moravská, ale taky zahraniční vína nejvyšší kvality (Francie, Itálie, Španělsko, Chile). Z tuzemské produkce se jedná o víno z vinařství velkých a známých, ale taky podporujeme vinařství mladá a začínající, abychom zákaznikovi přinesli i něco jiného než konkurence. Pro příznivce zdravého životního stylu jsme naši nabídku vína rozšířili o vína bez alkoholu, která jsou vhodná jak pro řidiče, těhotné ženy, či ty, kteří alkohol nemůžou požívat ať už ze zdravotních či nýchých důvodů. Objednávku veškerého vína lze realizovat již od 1 kusu vína! Další naší exkluzivitou je široký sortiment belgických čokoládových cukrovinek od firmy Starbrook Airlines. Zde naleznete jak tradiční belgické pralinky, tak lahodné čokoládové lanýže (truffles), tabulkové čokolády, napolitanky, marmelády, sušenky a mnoho dalšího. Doprava je zajišťována přepravní službou do 3 dnů.

Načítání trvalo 0.6464 sekund.