+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AAA ŠKOLÁK

Klíčová slova: pro školáky, pro předškoláky, hračky, dyslexie

E-mail: zuzana.viktori@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervna 2013

Popis: Chytré knížky a hračky, které nejen zabaví, ale poučí a pomohou. Řada z nich je vhodná pro zvládání specifických poruch učení (např. dyslexie) nebo také poruch pozornosti (ADHD, ADD) a hyperaktivity.

Web: aaa-skolak.cz

Další související informace

Hračky Terezka

hračky, hračky pro kluky, hračky pro holky, hračky – Hračky Terezka pro Vás připravily širokou nabídku her a hraček pro děti. Hračky jsme pro Vás přehledně rozdělily do jednotlivých kategorií, abychom Vám usnadnily výběr. Můžeme Vám nabídnout hračky pro kluky, hračky pro děvčata i hračky pro ty nejmenší.

Hračky pro Vaše děti

hračky, hračky pro děti, barbie, lego, mašinka – Hračky pro holky, kluky i hračpy pro nejmenší Internetové hračkářství Hrackostroj. Na výběr více než 1000 produktů hraček. Velký výběr z nových hraček lego, barbie, stavebnice, rc-modely, hračky na doma i ven.

Hračky Knorrtoys

hračky, kočárky pro panenky, dětské stany – Nabízíme hračky německé značky Knorrtoys. V našem e-shopu najdete kočárky pro panenky, dětské stany, houpací hračky, nábytek pro panenky, kufříky trunki, houpací hračky pro kluky i pro holčičky. Zboží je skladem, možnost osobního odběru.

Načítání trvalo 0.0593 sekund.