+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AAA ŠKOLÁK

Klíčová slova: pro školáky, pro předškoláky, hračky, dyslexie

E-mail: zuzana.viktori@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervna 2013

Popis: Chytré knížky a hračky, které nejen zabaví, ale poučí a pomohou. Řada z nich je vhodná pro zvládání specifických poruch učení (např. dyslexie) nebo také poruch pozornosti (ADHD, ADD) a hyperaktivity.

Web: aaa-skolak.cz

Další související informace

Dětské hračky, odrážedla

hračky, potřeby pro miminka, odrážedla, stavebnice – Spolehlivý eshop, který nabízí kvalitní hračky a potřeby pro miminka. Hračky a odrážedla, která rozvíjí motorické schopnosti. Potřeby pro miminka, které jsou bezpečné a praktické. Tak neváhejte a navštivte náš e-shop.

RCModýlky

hračky, rc modely, rc vrtulníky, dárky pro – Baví tě RC modely? U nás najdete bezkonkurenční výběr jen těch nejlepších, které opravdu fungují. Nabízíme modely na vysílačku jako jsou RC vrtulníky, RC auta, RC letadla, RC lodě, RC tanky, RC motorky, ale i jednoduché RC hračky pro kluky.

Dětské hračky - Obchody L

Hračky, hračky pro alergiky, kapsář na školní lavi – Dětské hračky na e-shopu Art Dekor. Nabízíme dětské hračky pro holčičky, hračky pro kluky, textilní hračky, hračky pro miminka i hračky pro alergiky. Nabízíme kapsář na školní lavice, dětské zavinovačky, dětské fusaky. Naším oborem jsou dětské hračky. Největší radost v dětských očích dokáží vykouzlit vysněné dětské hračky. Všechny naše výrobky se také snadno udržují – lze je vyprat i v pračce do 40°C. Na Salónu hraček jsme získali ocenění Správná hračka pro naši ŽÁBU - polštář a také pro naše MAŇÁSKY.

Načítání trvalo 0.0591 sekund.