+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Abrasiv, a.s.

Klíčová slova: Brusné kotouče,obrábění kovů.

E-mail: miroslav.zima@abrasiv.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. prosince 2007

Popis: Společnost Abrasiv s.r.o. nabízí brusné kotouče, diamantové kotouče pro ruční a strojní řezání. Řezací kotouče na řezání skla a betonu. Vrtáky všech velikostí. Servis a dodávka: brusné kotouče, diamantové, řezací.

Web: www.abrasiv.cz/

Další související informace

Valuid-bezplatná inzerce

inzerát,inzerce,telefon,reality,pc, zvířata,auto – Bezplatná inzerce pro každého - kupte si nové auto, dům nebo počítač zcela jednoduše. Jednoduché vyhledávání a možnost přidat k inzerátům bezplatně fotografie. Prodejte své auto, dům nebe počítač zcela jednoduše.

KlubVína.cz - wine club

vinný klub, wine club, víno, vína, degustační klub – KlubVína.cz je zásilkový vinný klub (wine club). Každý měsíc připravujeme ve spolupráci se zkušenými sommeliéry degustační balíčky vín z těch nejzajímavějších vinařských oblastí z celého světa. Naši členové tak získávají pohodlný způsob, jak si vychutnat skvělá vína s minimem úsilí a přitom objevovat stále nové krásy vinařského světa.

Eshop Brusivo, Řezivo

brusné kotouče, řezné kotouče, diamantové koutouče – Eshop Brusivo, Řezivo je internetový obchod specializující se na prodej brusného materiálu a nástrojů. V nabídce naleznete například brusné a řezné kotouče na nejrůznější druhy materiálů, diamantové kotouče a nástroje, technické kartáče, pásy a disky z brusné vlny, výseky, brusné pásy a role, brusné bloky, houbičky a jiné.

Načítání trvalo 0.4284 sekund.