+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

adekorace

Klíčová slova: dekorace, výzdoba, vánoce, osvětlení, design

E-mail: jan.koci@adi-design.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervence 2009

Popis: Jsme projekční a designérská firma, orientující se na architektonické studie, návrhy interiérů a jejich doplňků, design dekorací a reklam. Nabízený sortiment je doplněn komponenty pro výrobu dekorací, světelnými dekoracemi pro slavnostní a zejména vánoční atmosféru s LED technologií jak pro firmy, tak i pro soukromníky ...

Web: www.adekorace.cz

Další související informace

květinová výzdoba

květinová výzdoba, dekorace, svatební výzdoba, – Zabýváme se výzdobou a dekorací reprezentativních prostor pro společenské i soukromé události všeho druhu. (Svatby, rauty, plesy, bankety, narozeninové večírky, vernisáže, atd) Zajistíme cateringové služby i pronájem prostor.

Dumibal balonková výzdoba

balonky,balonková výzdoba, dekorace, plesy, svatby – Jsme aranžérská firmy v oblasti balonkových výzdob a dekorací. Zajišťujeme výzdoby společenských a kulturních akcí, plesů, svateb, rodinných oslav, výzdoby a aranžmá obchodních center a společností, ale i poskytujeme drobný prodej různých druhů balonků a balonkových dekorací.

Malá Provence

květiny, Provence, Vánoce, dekorace, decoupage – Nabízíme prodej květin do domu i zahradu v pěkné prodejně v centru Prahy, v netradičním prostředí Karlínského dvora. Zboží z e shopu je zde možné zdarma vyzvednout. Nabízíme dárky a originální produkty s motivem Provence, ručně zdobené květináče a truhlíky na bylinky - decoupage.

Načítání trvalo 2.9389 sekund.