+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ADK - plánovací diáře

Klíčová slova: adk,diář,plánovač,organizér,kalendář,záznamník

E-mail: adk@adk.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2012

Popis: Původní české profesionální diáře, organizéry a plánovací systémy, kožené kabelky a pouzdra ADK Fashion. Time Management, odborné semináře a školení. Značky Parker, Waterman, Cross, Prestigio, Prim a.j.

Web: www.adk.cz

Další související informace

Autopotahy na míru

přesné autopotahy na míru, univerzální autopotahy, – Přesné autopotahy na míru každého automobilu. Univerzální autopotahy padnoucí na většinu automobilů. Autopotahy na domácí i zahraniční vozy. Autotrika, autopotahy na jednu sedačku a další autodoplňky.

Skládací kola Oyama

kola,skládací kola,levná kola,foldingbikes,oyama – Internetový obchod foldingbikes.cz nabízí praktická skládací kola kvalitní japonské značky Oyama. Skládací kola se vejdou jednoduše do zavazadla, a řeší tak problémy s převozem v autobusech a krádežemi. Nabízíme víkendové ozkoušení zdarma.

Zakázková výroba fotokalendářů a fotoknih

kalendář, fotokalendář, fotokniha, fotosešit – Zakázková výroba kalendářů (fotokalendářů), a to jak nástěnných, tak stolních, dále pak fotoknih, fotosešitů, fotoprostírání, fotosamolep na auta a fotopexes. On-line kalkulace a objednávka - stačí vybrat vzor a poslat foto.

Načítání trvalo 0.0822 sekund.