+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Afekt - funkční bambusová

Klíčová slova: bambusové tričko, tričko pod košili, trička s poti

E-mail: Registrace.Odkazu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. srpna 2011

Popis: Nabízíme funkční bambusová trička s potiskem, bez potisku, i jako tričko pod košili. Bambusové tričko v zimě hřeje, v létě chladí, je odolné vůči zápachu potu, na omak je jemné, vhodné pro každodenní nošení i pro sportovce. Navíc je šetrné k přírodě.

Web: www.bambusovatricka.cz









Další související informace

Dareshirts

trička, trika, trička s vtipným potiskem, – Dareshirts trička - to jsou trička s vtipnými nápisy a motivy. Překvapte originálním a tričkem. Skvělý dárek pro vaše známé a blízké. Pokud chcete, vyrobte si i tričko dle vašich požadavku právě u nás, na dareshirts.cz. Možnost vyhrát až 8000 Kč jen za to, že vybereme právě tebe!

Originální trička Bestius

originální trička, trička s potiskem, tričko s pot – Bestius shirt art jsou trička s originálními potisky od grafiků, kteří jsou tak nápadití, že v obchodech se to bojí vzít. Bestius se nebojí ničeho! Graficky nápadité, vtipné, graffiti, hip-hop, lebky, tatoo.

Tričko s potiskem

trička, trička s potiskem, vtipná trička – Dámská a pánská trika s originálním a vtipným potiskem nebo nápisem. Trička jsou vyrobená z kvalitního materiálu. Všechno zboží skladem ve velikostech S až XXL. Dámská a pánská trika s originálním a vtipným potiskem nebo nápisem.

Načítání trvalo 0.0616 sekund.