+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Afekt - funkční bambusová

Klíčová slova: bambusové tričko, tričko pod košili, trička s poti

E-mail: Registrace.Odkazu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. srpna 2011

Popis: Nabízíme funkční bambusová trička s potiskem, bez potisku, i jako tričko pod košili. Bambusové tričko v zimě hřeje, v létě chladí, je odolné vůči zápachu potu, na omak je jemné, vhodné pro každodenní nošení i pro sportovce. Navíc je šetrné k přírodě.

Web: www.bambusovatricka.cz

Další související informace

Trička s potiskem

Trička s potiskem,sítotisk,voskový potisk,batika – Český web o tričkách s potiskem. Informuje o existujících technologiích sloužících k potisku triček i metodách pro domácí potisk. Seznamuje s historií triček s potiskem a pozastavuje se i nad otázkou značkových triček.

Trička s potiskem

Trička s potiskem – Vyberte si z rozsáhlé nabídky nejrůznějších triček, které pro Vás vybíráme z těch nejlepších e-shopů. Od značkových triček až po ty levnější, ale zato vtipnější varianty. Takže neváhejte a navštivte naše stránky s dámskými a pánskými tričkama.

Tričko s potiskem

trička, trička s potiskem, vtipná trička – Dámská a pánská trika s originálním a vtipným potiskem nebo nápisem. Trička jsou vyrobená z kvalitního materiálu. Všechno zboží skladem ve velikostech S až XXL. Dámská a pánská trika s originálním a vtipným potiskem nebo nápisem.

Načítání trvalo 0.0843 sekund.