+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Africké korálky

Klíčová slova: fairtrade, fair trade, korálky

E-mail: africkekoralky@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervence 2008

Popis: Novinky a články ze světa Fair Trade. Internetový obchod s originálními, ručně vyrobenými korálky z recyklovaného skla. Nakupováním Fair Trade výrobků dáváte najevo svůj postoj - respektování lidských práv a protest proti vykořisťování.

Web: www.africkekoralky.cz

Další související informace

Korálky-eshop

korále, korálky, náramky, náhrdelníky, swarovski – Internetový obchod prodávající ručně vyráběné korále, náušnice, náhrdelníky, korálky a další šperky. V nabídce také máme luxusní značku Swarovski a mužské šperky.

Bižuterie Atayela

bižuterie, korálky, prodej – Internetový prodej ručně vyráběné originální bižuterie. Vyrábíme náhrdelníky, náramky, náušnice i celé soupravy šperků. Korálky se zabývám už dlouho, je to pro mě velká relaxace a potěšení. Budu ráda, když mé výrobky udělají radost i Vám, a těším se, že si některý vyberete.

TuttiFair - stylová fair

móda, styl, fair trade, férová móda, férový obchod – Nabízíme oblečení a doplňky značek Nomads, Patchouli Fair a Braintree! Vyzkoušejte jedinečnost přírodních materiálů zpracovnaných tradičními metodami za příjemné ceny. Buďte originální s Fair Trade produkty!

Načítání trvalo 0.0692 sekund.