+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Africké korálky

Klíčová slova: fairtrade, fair trade, korálky

E-mail: africkekoralky@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervence 2008

Popis: Novinky a články ze světa Fair Trade. Internetový obchod s originálními, ručně vyrobenými korálky z recyklovaného skla. Nakupováním Fair Trade výrobků dáváte najevo svůj postoj - respektování lidských práv a protest proti vykořisťování.

Web: www.africkekoralky.cz

Další související informace

Korálky-eshop

korále, korálky, náramky, náhrdelníky, swarovski – Internetový obchod prodávající ručně vyráběné korále, náušnice, náhrdelníky, korálky a další šperky. V nabídce také máme luxusní značku Swarovski a mužské šperky.

Bižuterie eshop

šperky, perly, korále, korálky, bižuterie – Bižuterie, korále a korálky, šperky, perly, skleněné korále, dřevěné šperky, náhrdelníky, náramky, skleněné šperky, s mušlemi, perlové náhrdelníky, elegantní i barevné korálky a ozdoby originální a ruční výroba.

Šperky z korálků

eshop, šperky, korálky, náušnice – náušnice z korálků, přívěsky z korálků, šperky z korálků - eshop. náušnice z korálků, přívěsky z korálků, šperky z korálků - eshop náušnice z korálků, přívěsky z korálků, šperky z korálků - eshop náušnice z korálků, přívěsky z korálků, šperky z korálků - eshop

Načítání trvalo 0.0647 sekund.