+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Africké korálky

Klíčová slova: fairtrade, fair trade, korálky

E-mail: africkekoralky@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervence 2008

Popis: Novinky a články ze světa Fair Trade. Internetový obchod s originálními, ručně vyrobenými korálky z recyklovaného skla. Nakupováním Fair Trade výrobků dáváte najevo svůj postoj - respektování lidských práv a protest proti vykořisťování.

Web: www.africkekoralky.cz

Další související informace

Bižuterie eshop

šperky, perly, korále, korálky, bižuterie – Bižuterie, korále a korálky, šperky, perly, skleněné korále, dřevěné šperky, náhrdelníky, náramky, skleněné šperky, s mušlemi, perlové náhrdelníky, elegantní i barevné korálky a ozdoby originální a ruční výroba.

TuttiFair - stylová fair

móda, styl, fair trade, férová móda, férový obchod – Nabízíme oblečení a doplňky značek Nomads, Patchouli Fair a Braintree! Vyzkoušejte jedinečnost přírodních materiálů zpracovnaných tradičními metodami za příjemné ceny. Buďte originální s Fair Trade produkty!

Korálky komponenty

Korálky, koralky, Korálky komponenty, korálky cz – České korálky online. V našem e-shopu s korálky a potřebami pro korálkování a hobby všeho druhu si určitě vyberete. Naše korálky a komponenty jsou tu pro Vaše originální šperky a výtvory. Vyberte si třeba Swarovski Elements, nebo skleněné korály.

Načítání trvalo 0.4250 sekund.