+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aktuální texty zákonů

Klíčová slova: texty zákonů, zákony

E-mail: ekonomickeucebnice@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ledna 2011

Popis: Texty zákonů pro Vás mohou být tím pravým zdrojem informací o průběhu vývoje české legislativy. Občanský zákoník je jedním z nejdůležitějších právních předpisů České republiky. Chcete znát jeho plné znění? Pořiďte si texty zákonů a buďte v obraze. Nebo Vás spíše zajímá obsah trestního zákoníka? Žádný problém, v edici Texty zákonů najdete i znění tohoto zákoníku, který uceleným způsobem upravuje hmotné trestní právo. Texty zákonů tak pro Vás budou praktickým a užitečným zdrojem právních informací. Česká legislativa se stále dynamicky vyvíjí. Sledujeme tento její vývoj a všechny texty zákonů pravidelně aktualizujeme.

Web: www.texty-zakonu.cz

Další související informace

KaraokeTexty.cz

karaoke texty, texty písní, překlady písní – Na serveru naleznete především texty písní českých a zahraničních interpretů přehledně zařazené do alb. Dále jsou zde karaoke texty, videoklipy a překlady. Nově také fotky a fankluby.

Erotické povídky a texty

erotické, povídky, texty – Můj osobní blog plný erotických povídek a textů. Vše naprosto unikátní a s mým nezaměnitelným vlastním stylem. Povídky se snažím psát pravidelně, abyste vždy našli něco nové. Přijďte se podívat na můj blog.

Načítání trvalo 2.1969 sekund.