+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aktuální texty zákonů

Klíčová slova: texty zákonů, zákony

E-mail: ekonomickeucebnice@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ledna 2011

Popis: Texty zákonů pro Vás mohou být tím pravým zdrojem informací o průběhu vývoje české legislativy. Občanský zákoník je jedním z nejdůležitějších právních předpisů České republiky. Chcete znát jeho plné znění? Pořiďte si texty zákonů a buďte v obraze. Nebo Vás spíše zajímá obsah trestního zákoníka? Žádný problém, v edici Texty zákonů najdete i znění tohoto zákoníku, který uceleným způsobem upravuje hmotné trestní právo. Texty zákonů tak pro Vás budou praktickým a užitečným zdrojem právních informací. Česká legislativa se stále dynamicky vyvíjí. Sledujeme tento její vývoj a všechny texty zákonů pravidelně aktualizujeme.

Web: www.texty-zakonu.cz

Další související informace

Antistres

vtipy videa texty – Vtípky, videa, texty a obrázky pro pobavení a relaxaci když Vás naštve šéf, nebo podřízení, když Vás už nebaví škola, nebo když se prostě jenom momentálně cítíte pod psa. Odpočiňte si od denního stresu.

Vtípky pro všední den

vtipy, vtípky, videa, texty – Pryč se stresem a špatnou náladou. Vtipy, vtipné texty, videa, obrázky a mnoho dalšího pro zlepšení nálady. Jako třeba tento: Co mají společného páv a mužský? Mozek menší než slepice a péro jenom na parádu.

Citáty na každý den

citáty, výroky, přísloví, Murphyho zákony – Tradiční web plný citátů různých slavných i méně slavných osobností. Najdete zde citáty, přísloví ale i Murphyho zákony řazené do mnoha kategorí. Citaty.Vtipy.net - to je poučení i zábava pro Vás!

Načítání trvalo 0.1112 sekund.