+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alex Fox - potisk triček,

Klíčová slova: pansky textil, damsky textil, tricka, polokosile

E-mail: alexfox123@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. b?ezna 2012

Popis: Firma Alex Fox vznikla za podpory profesionálů na reklamní textil s mnohaletými zkušenostmi. Reklamní textil sami vyrábíme a dokážeme tak velice pružně reagovat na potřeby všech zákazníků.Firma Alex Fox vznikla za podpory profesionálů na reklamní textil s mnohaletými zkušenostmi. Reklamní textil sami vyrábíme a dokážeme tak velice pružně reagovat na potřeby všech zákazníků.

Web: www.alexfox.cz

Další související informace

Časopis Textil Žurnál

TŽ, textil, oděvy, obuv, návrhář, módní trendy – Časopis Textil Žurnál je jediným odborným měsíčníkem pro české a slovenské obchodníky a výrobce textilu, oděvů, obuvi a koženého zboží. Naleznete zde žebříčky výrobců i obchodníků, informace o cenách a možnost elektronické objednávky časopisu.

Shop69

textil, trička, mikiny, cool, design – Internetový obchod s nabídkou textilu zaměřený na prodej triček a mikin. Dodávané trička a mikiny nabízíme s potiskem u kterého si zakládáme na originalitě a kvalitě samotného potisku. Velký výběr barev a velikostí.

Dekorativní polštářky

Bytový textil, deky, polštářky, prostěradla, mikro – V našem eshopu s bytovým textilem najdete široké spektrum produktů, které potěší, pohladí a jsou nutným doplňkem, který zpříjemní vaše bydlení. Povlečení, deky, polštářky, chrániče matrací a další úžasný věcičky.

Načítání trvalo 3.4972 sekund.