+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alex Fox - potisk triček,

Klíčová slova: pansky textil, damsky textil, tricka, polokosile

E-mail: alexfox123@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. b?ezna 2012

Popis: Firma Alex Fox vznikla za podpory profesionálů na reklamní textil s mnohaletými zkušenostmi. Reklamní textil sami vyrábíme a dokážeme tak velice pružně reagovat na potřeby všech zákazníků.Firma Alex Fox vznikla za podpory profesionálů na reklamní textil s mnohaletými zkušenostmi. Reklamní textil sami vyrábíme a dokážeme tak velice pružně reagovat na potřeby všech zákazníků.

Web: www.alexfox.cz

Další související informace

Trička

trička, potisk, textil, dárky – Trička s potiskem na přání, dárky, puzzle s vlastní fotkou. Valentýnské dárky pro muže a ženy. Nabízíme potisk triček a reklamního textilu. Provádíme potisk pracovních oděvů a tampontisk na reklamní předměty. Dále nabízíme maturitní a absolventská trička.

Promohouse.cz

reklamní, promo, dárkové, předměty, textil, tisk, – Velkoobchod reklamními předměty, promo a dárky. Firemní a reklamní textil. Gadgety. Na všechny produkty provádíme reklamní potisk u některých předmětů již od 1 ks. U nás najdete vše od propisky po kufry

Bytový textil - Česká kva

bytový textil, povlečení, potahy, polštáře, ručník – Nabízíme Vám bytový textil od českého výrobce, Výhodou nákupu v našem e-shopu je rychlý servis a dodání, neboť zboží je dodáváno přímo výrobcem. V nabídce je ložní ppvlečení z různých matriálů, například krepové, saténové, hledké, flanelové, jersey a damaškové. Vybrat si můžete z různých velikostí na jednolůžko, prodloužené nebo francouzské. Dále jsou v nabídce potahy na sedací soupravy, chrániče matrace, prostěradla, přikrývky a polštáře, ručníky a osušky, televizní pytle a tkané deky. Nabízíme také povlečení pro děti a to jak na klasickou postel tak i pro dětské postýlky. Nově nabízíme také vlněné výrobky tzn. deky ze 100% vlny, která obsahuje vlákna merino. Tyto vlákna jsou charakteristická velkou jemností a příjemným omakem finálního produktu.

Načítání trvalo 0.0691 sekund.