+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ALFATECH STOLANY, S.R.O.

Klíčová slova: nářadí, nástroje, obráběcí stroje, strojní svěráky

Datum vloľení do katalogu: 17. listopadu 2013

Popis: Profesionální nářadí a nástroje pro obrábění, obráběcí stroje, nástrojové systémy, příslušenství obráběcích strojů, frézovací trny držáky a pouzdra, vekoobchod i maloobchod. ALFATECH STOLANY, S.R.O.

Web: eshop-alfatech.cz

Další související informace

Stimer - nářadí a měřidla

Nářadí, měřidla, fréza, soustruh, obrábění, mazací – Stimer - nářadí a měřidla. Tato společnost se specializuje na export a import řezných a upínacích nástrojů, nářadí a měřidel. Nabízíme měřidla, nástroje na obrábění kovů, frézování, obrábění, broušení, soustružení, upínací nářadí i mazací techniku.

Nářadí-horak.cz

nářadí, elektrické, ruční, hobby, DeWalt, Bosch – Internetový obchod nabízí kvalitní elektrické nářadí pro profesionály i kutily značek DeWalt, Bosch, stabila, Makita, Narex a protool. Nabízíme akumulátorové nářadí, diamantovou techniku, brusky na beton, horkovzdušné pistole, inteligentní měřící přístroje a další.

ALFATECH STOLANY, s.r.o.

nářadí, nástroje, obráběcí stroje, strojní svěráky – Profesionální nářadí a nástroje pro obrábění, obráběcí stroje, nástrojové systémy, příslušenství obráběcích strojů, frézovací trny držáky a pouzdra, vekoobchod i maloobchod. ALFATECH STOLANY, s.r.o.

Načítání trvalo 0.0912 sekund.