+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alko originální dárky

Klíčová slova: Alko dárky,Alkoholové dárky,Originální dárky

E-mail: info@alkoholix.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ??jna 2012

Popis: Originální dárky v alko stylu. Darujte něco originálního. Alko dárky na hraní, na party, na pití a na sebe. Darujte např. alkoholickou ruletu, fotbálek, originální tvořítka na led nebo sexy kostým. Překvapíte! Alkoholické originální dárky patří mezi netradiční dárkové předměty, které se často využijí rovnou při oslavě. Rozesmějete! S alkoholickými hrami si užije hodně srandy nejen obdarovaný ale i ostatní. Oživíte oslavu! Mnoho zde nabízených dárků získá spolu s alkoholem status nejdůležitějšího účastníka oslavy. Není to drahé! Jsme přímými dovozci mnoha nabízených dárků, díky tomu se můžete spolehnout na nízké ceny.

Web: alkodarky.cz/

Další související informace

Šťastný den - originální

originální dárky, adrenalinové dárky, zážitky – Zajistíme originální dárky pro muže i pro ženy. Pestrá nabídka obsahuje např. adrenalinové dárky (paintball, potápění, lanové centrum, let balonem), originální dárky (lymfatické masáže, thajské masáže, pivní lázně, líčení) a další zajímavé zážitky (vyhlídkové lety, romantický víkend pro dva).

Originální dárky pro muže

dárky pro muže,dárky pro ženy,originální dárky – Chcete potěšit své blízké něčím zajímavým a originálním, ale nemáte žádný nápad? Pak jste tu správně! V tomto katalogu dárků najdete množství tipů na dárky přímo s odkazem na eShop, kde daný dárek můžete zakoupit. Přejeme příjemné vybírání!

Načítání trvalo 0.0686 sekund.