+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Allmax.cz - jazyková kolečka, magnetky a magneticke fólie

Klíčová slova: jazyková kolečka,magnetky,magnetické fólie Megamag

E-mail: allmax@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. dubna 2009

Popis: Firma AllMax vyrábí jazyková kolečka, reklamní a dárkové magnetky, turistické magnetky a reflexní předměty. Dále distribuje magnetické fólie značky Megamag. Firma AllMax je úzce specializovanou firmou v několika oblastech, především v oblasti raklamy, marketingu A vzdělávání.

Web: www.allmax.cz

Další související informace

MERITS - Jazyková škola

Jazyková škola angličtina Plzeň – Jazyková škola v Plzni pro Vaši efektivní angličtinu. METODA MERITS neobjevuje nic nového kromě toho, že propojuje nejefektivnější aktivity a postupy ve studiu AJ. Je to výběr toho nejúčinnějšího ze staletími prověřených metod vzdělávání, kombinovaný s moderní technikou a posledními poznatky z psychologie, medicíny a vzdělávání. To nejefektivnější s technikou, prostředím, atmosférou, barvami - to nejlepší těm nejlepším. Je to komplexní metoda, podrobně se zabývající svou lingvistickou, motivační a hlavně realizační částí. Komplexně - výuka nejkratší cestou. K základům. K MERITU věci.

Homy School

jazyková škola v Plzni, angličtina, francouzština – Jazyková škola v Plzni zaměřující se na doučování a výuku budoucích maturantů z anglického a francouzského jazyka. Výuka probíha u žáka doma. Jeden žák, jeden lektor. Odpadá nepříjemné dojíždění do školy a neztrácíte čas.

Jazyková škola Praha

jazyková škola, jazyková škola Praha, pražské jazy – Web jazyková škola Praha pomáhá s výběrem správné jazykové školy v Praze. Vysvětluje co, by pražské jazykové školy měli nabízet, jaké jsou metody výuky a motivace studentů. Dále doporučuje, co je dobré sledovat při porovnání cen kurzů.

Načítání trvalo 0.0765 sekund.