+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Allmax.cz - jazyková kolečka, magnetky a magneticke fólie

Klíčová slova: jazyková kolečka,magnetky,magnetické fólie Megamag

E-mail: allmax@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. dubna 2009

Popis: Firma AllMax vyrábí jazyková kolečka, reklamní a dárkové magnetky, turistické magnetky a reflexní předměty. Dále distribuje magnetické fólie značky Megamag. Firma AllMax je úzce specializovanou firmou v několika oblastech, především v oblasti raklamy, marketingu A vzdělávání.

Web: www.allmax.cz

Další související informace

Zelenka tlumočení

překlad, tlumočení, jazyková škola, jazyková výuka – Překlady do všech cizích jazyků. Expresní překlady. Překlad ve vysoké kvalitě za přijatelnou cenu. Překlady programů a www stránek. Konsekutivní a simultánní tlumočení. Jazyková výuka. Nejdéle působící agentura na překlady v ČR. TRADOS, ISO 9001:2000.

Angličtina Online

angličtina, angličtina online, jazyková škola – Kolik řečí umíš - tolikrát jsi člověkem. Angličtina je nejrozšířenější světový jazyk. Spousta lidí na světě ovládá kromě svého mateřského jazyka také angličtinu a díky tomu se pohodlně domluví při svých cestách do zahraničí nebo na dovolenou.

Jazykové kurzy pro firmy

jazyková škola,jazykový kurz,firemní kurzy – Jazyková škola Berlitz nabízí vzdělávací programy pro firmy a skupiny pracovníků ze všech profesních specializací. Dokonalá flexibilita přizpůsobí výuku jazyka stanoveným potřebám firem. Současně je mohou ideálně využívat projektové týmy, které tvoří zaměstnanci z rozličných firem, popřípadě oddělení.

Načítání trvalo 0.0771 sekund.