+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alpine pro design

Klíčová slova: rámek dekorace osvětlení profil tabule rámečky

E-mail: info@alpineprodesign.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. dubna 2008

Popis: individuální řešení pro každý typ interiéru podle Vašich požadavků a technických možností hliníkové profily s nadčasovým designem jsou v kombinací se sklem i jinými materiály vhodným praktickým doplňkem či estetickým prvkem v kanceláři, domácnosti i na pracovišti Nabízíme výrobky a konstrukce ze široké škály hliníkových profilů s elegantní povrchovou úpravou, od rozměrů průřezu 20 x 20 mm až po rozměr 80 x 80 s různými variantami profilů čtvercového, obdélníkového, zaobleného či kulatého průřezu a širokou škálu spojovacích, rohových či aretačních prvků.

Web: www.alpineprodesign.cz

Další související informace

Vánoční dekorace

Vánoční dekorace – Vánoční dekorace které vám spestří vaše Vánoce. Buďte připraveni na svátky Vánoc a překvapte vaše okolí originalitou kterou nasbíráte na webu zaměřeném na vánoční zvyky, dekoraci a další zvyklosti. VánočníDekorace.info je váš web který vás připraví na Vánoce!

Starcom International s.r

LED, žárovka, zářivka, osvětlení – Návrh vhodné instalace osvětlení hal, kanceláří, skladů, komerčních prostor, rekonstrukce a výstavba osvětlení. Prodej LED osvětlení. Indukční osvětlení, úsporné žárovky, ECO zářivky, průmyslové osvětlení. Osvětlení na klíč.

Načítání trvalo 0.0934 sekund.