+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alpine pro design

Klíčová slova: rámek dekorace osvětlení profil tabule rámečky

E-mail: info@alpineprodesign.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. dubna 2008

Popis: individuální řešení pro každý typ interiéru podle Vašich požadavků a technických možností hliníkové profily s nadčasovým designem jsou v kombinací se sklem i jinými materiály vhodným praktickým doplňkem či estetickým prvkem v kanceláři, domácnosti i na pracovišti Nabízíme výrobky a konstrukce ze široké škály hliníkových profilů s elegantní povrchovou úpravou, od rozměrů průřezu 20 x 20 mm až po rozměr 80 x 80 s různými variantami profilů čtvercového, obdélníkového, zaobleného či kulatého průřezu a širokou škálu spojovacích, rohových či aretačních prvků.

Web: www.alpineprodesign.cz

Další související informace

Dekorace

dekorace – Služby pro bydlení - Praha Dekorace do bytu, dekorace na zeď, písmomalířské práce. Výroba a prodej dekoračních předmětů - Inzerce zdarma Podnikáte a máte málo zakázek, chcete vše změnit ? Základem úspěchu k získání nových zakázek je prezentace firmy na dobré webové adrese Využijte naší nabídky, předběhněte konkurenci pronajměte si od nás doménu - Dekorace.name

Retro-veci.cz

Dekorace zahradní umyvadla sochy svítidla – Naše firma se specializuje na internetový prodej doplňků pro dům a zahradu. Nabízíme nejen retro sortiment pro zkrášlení vašich prostor. Umělecká litina a kov, krbové nářadí, litinové rohože, zahradní umyvadla, Stolní lampičky, retro petrolejky, retro hodiny, dekorační panenky, řezby, retro mlýnky, dekorační konzoly a další funkční doplňky pro interiér a exteriér.

Dekorace pro děti do děts

samolepící dekorace na zeď – Nabízíme různé druhy dětských nezávadných dekorací oblíbených motivů, které lze opakovaně nalepovat na hladké plochy a zdi. Dekorace Českých večerníčků, dekorace Disney motivů, Medvídek Pú, Cars, Hannah Montana, Krtek, Pat a Mat, motivy z večerníčků.

Načítání trvalo 0.0610 sekund.