+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alpine pro design

Klíčová slova: rámek dekorace osvětlení profil tabule rámečky

E-mail: info@alpineprodesign.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. dubna 2008

Popis: individuální řešení pro každý typ interiéru podle Vašich požadavků a technických možností hliníkové profily s nadčasovým designem jsou v kombinací se sklem i jinými materiály vhodným praktickým doplňkem či estetickým prvkem v kanceláři, domácnosti i na pracovišti Nabízíme výrobky a konstrukce ze široké škály hliníkových profilů s elegantní povrchovou úpravou, od rozměrů průřezu 20 x 20 mm až po rozměr 80 x 80 s různými variantami profilů čtvercového, obdélníkového, zaobleného či kulatého průřezu a širokou škálu spojovacích, rohových či aretačních prvků.

Web: www.alpineprodesign.cz

Další související informace

Whiteboardy.cz

popisovatelná tabule, popisovatelné tabule, tabule – Whiteboardy.cz - ucelená řada popisovatelných tabulí z různých materiálů. Lakované tabule pro běžné použití, pro profesionály tabule s keramickým povrchem a špičkové skleněné tabule nejvyšší kvality pro náročné uživatele.

LED pásky

led pásky, led žárovky, led osvětlení, osvětlení – Informace a prodej LED pásků. Flexibilní, ohebný LED pásek pro moderní a úsporné osvětlení kuchyně, pracovny, barů, restaurace, autotuning. Poradíme Vám s instalací a využitím levného zdroje osvětlení.

vánoční osvětlení LED nov

vánoční osvětlení vánoční osvětlení LED – Vánoční LED osvětlení se stalo hitem dnešní doby z důvodu několika výhod oproti žárovkovým osvětlením. Šetří energii až o 90% než běžné žárovky, má 10 x delší životnost, vysokou zářivost a bezpečnost.

Načítání trvalo 3.0485 sekund.