+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alternativní nábytek

Klíčová slova: nábytek, alternativní nábytek, eco-ergo-eco, brix

E-mail: info@brixt.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?nora 2012

Popis: Online prodejna alternativního nábytku pro dům, byt a zahradu. Použitým materiálem je masivní dřevo v různých podobách od běžného měkkého, přes dřevo tvrdé až po exotické. Neváhejte a nakupujte ještě dnes.

Web: www.brixt.cz

Další související informace

NOVATRONIC školní a kance

školní nábytek, kancelářský nábytek – Vyrábíme školní a kancelářský nábytek. Dále nábytek na míru včetně montáže. Specializujeme se na školní židle, žákovské lavice, katedry, počítačové a kancelářské stoly, šatní skříně, lavičky, tabule, regály, plechový nábytek, dílenské stoly, sklopná sedadla, posluchárny, jídelny, odborné učebny.

Nábytek Plzeň

Nábytek, nábytek z masivu – Dodávky masivního nábytku jsou naší prioritou. Jsme schopni uspokojit každé přání našich zákazníků – vyrábíme postele, komody, dvojlůžka, psací a televizní stoly, regály, botníky, lavice aj. Kvalita nábytku Otto Interiér Plzeň.

Sedací nábytek, židle

pohodlný nábytek, sedací nábytek, židle – Vyzkoušejte pohodlné židle, které si jistě zamilujete a nebudete chtít z nich vstát. Vybírat můžete z velkého množství tvarů barev a potahů. Jde o židle plněné speciálním materiálem umožňující velmi příjemné sezení s podporou celého těla.

Načítání trvalo 0.0827 sekund.