+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Altest - prodej digitální

Klíčová slova: digitální detektor alkoholul, altest, alkohol test

E-mail: info@altest.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. ledna 2010

Popis: Alkohol testery, dovoz, distribuce, prodej, servis a kalibrace digitálních detektorů alkoholu. Alkohol testery jsou určené pro orientační měření obsahu alkoholu v krvi. Zboží nakoupíte také v našem e-shopu. Prodej alkohol testerů do ČR i Slovenska.

Web: www.altest.cz

Další související informace

Rychlost připojení

Nezávislý test rychlosti připojení k internetu – Nezávislý test rychlosti připojení k internetu. Měří rychlost připojení směrem k uživateli i od něj. Nezávislý test rychlosti připojení k internetu. Měří rychlost připojení směrem k uživateli i od něj.

SAT digitální vysílání

digitální vysílání – Vysvětlíme Vám, jaká zařízení potřebujete pro příjem pozemního vysílání (DVB-T) a satelitního digitálního vysílání (DVB-S). Popíšeme Vám typy digitálního vysílání a vysvětlíme, co znamenají zkratky DVB-T, DVB-S a DVB-C.

Rychletisky Ostrava

digitální tisk, ofsetový tisk, kalkulace tisku – Nabízíme Vám 21 let bohatých zkušeností v oblasti ofsetového tisku. Expresní digitální tisk letáků, samolepek, poštovních obálek, hlavičkových papírů a brožur. Poradíme jak připravit tisková data a kterou technologii tisku zvolit.

Načítání trvalo 0.0756 sekund.